میوه های خشک شده فله ای نخرید + دروازه بان جمهوری چک درگذشت – آخرین اخبار روز

خبرگزاری ایرنا: رئیس اداره نظارت بر مواد غذایی و آشامیدنی با منشاء گیاهی سازمان غذا و دارو گفت: میوه های خشک شده ای که به صورت فله ای و بدون هیچ نوع مشخصاتی در بازار به فروش می رسد ، مورد تایید وزارت بهداشت و سازمان غذا و دارو نیست
خبرگزاری ایرنا: رئیس اداره نظارت بر مواد غذایی و آشامیدنی با منشاء گیاهی سازمان غذا و دارو گفت: میوه های خشک شده ای که به صورت فله ای و بدون هیچ نوع مشخصاتی در بازار به فروش می رسد ، مورد تایید وزارت بهداشت و سازمان غذا و دارو نیست.
 نسترن محمدی افزود: میوه های خشک شده در بازار باید در کارخانه های مجهز بهداشتی، تهیه و بسته بندی شوند.

رئیس اداره نظارت بر مواد غذایی و آشامیدنی با منشاء گیاهی سازمان غذا و دارو تاکید کرد: میوه های خشک شده حتما باید در کارخانه های مشمول اخذ پروانه های بهداشتی و نیز در شرایط مناسب و مطابق با ضوابط و قوانین، تهیه و بسته بندی شوند.

محمدی یادآور شد: میوه ها بعد از خشک شدن در کارخانه ها که بر اساس ضوابط بهداشتی و با حضور مسئول فنی صورت می گیرد ،هنگام بسته بندی نیز از لحاظ باقیمانده سموم کنترل می شوند.

وی از مصرف کنندگان خواست ، هنگام خرید این نوع محصول حتما به مشخصات بهداشتی روی آن، دقت کنند.

——————-
ورزش سه: پاول سرنیچک، دروازه بان سابق نیوکاسل و تیم ملی چک به دلیل ایست قلبی ظهر امروز در 47 سالگی درگذشت.

29 آذر ماه سرنیچک به دلیل ایست قلبی در بیمارستان بستری شد و در این مدت به کمک دستگاه زنده مانده بود
ورزش سه: پاول سرنیچک، دروازه بان سابق نیوکاسل و تیم ملی چک به دلیل ایست قلبی ظهر امروز در 47 سالگی درگذشت.
29 آذر ماه سرنیچک به دلیل ایست قلبی در بیمارستان بستری شد و در این مدت به کمک دستگاه زنده مانده بود. او ظهر امروز در حالیکه اعضای خانواده در کنارش بودند درگذشت. سرنیچک 152 بازی برای نیوکاسل و 49 بازی برای تیم ملی چک انجام داد و پیش از مرگ هدایت تیم معروف اسپارتاپراگ را بر عهده داشت.

باشگاه نیوکاسل در توئیتر خود این ضایعه را به خانواده سرنیچک و هواداران نیوکاسل تسلیت گفته است. در کارنامه سرنیچک، حضور در تیم هایی چون برشیا و وستهام نیز به چشم می خورد.

دروازه بان جمهوری چک درگذشت

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *