انصاری و صفرزاده طلایی شدند + شکایت پلیس از رفتار نماینده مجلس در فرودگاه – آخرین اخبار روز

رقابت های جهانی دو و میدانی جوانان دارای معلولیت – سوئیس

خبرگزاری فارس: در پایان سومین روز از رقابت های جهانی دو و میدانی جوانان دارای معلولیت، نمایندگان کشورمان به 4 نشان دیگر دست یافتند
رقابت های دو ومیدانی جوانان دارای معلولیت جهان از 12 مرداد ماه به میزبانی شهر نوتویل در کشور سوئیس، با حضور 275 ورزشکار از 41 کشور جهان آغاز شده و تا 15 مرداد ماه در جریان است.

بر این اساس کاروان ایران تا پایان سومین روز مسابقات به 7 نشان طلا، 5 نقره و 4 برنز دست یافته است.

کاروان ایران نیز با 20 ورزشکار در بخش جانبازان و معلولین و 4 ورزشکار در بخش نابینایان و کم بینایان در این رقابت ها حضور دارد.

رقابت های جهانی دو و میدانی جوانان دارای معلولیت – سوئیس


 در ادامه رقابت های جهانی دو و میدانی جوانان دارای معلولیت، فاطمه انصاری، در رقابت های پرتاب دیسک، کلاس ادغامی F42/47 با ثبت رکورد 22 متر و 19 سانتی متر به عنوان قهرمانی و نشان طلا دست یافت و مرضیه قاسمی، دیگر نماینده کشورمان در رقابت های این ماده با رکورد 20 متر و 58 سانتی متر دوم شد و به نشان نقره رسید. نماینده مکزیک نیز سوم شد.

خبرگزاری فارس: در پایان سومین روز از رقابت های جهانی دو و میدانی جوانان دارای معلولیت، نمایندگان کشورمان به 4 نشان دیگر دست یافتند.

در رقابت های دو 200 متر نابینایان و کم بینایان، کلاس ادغامی T11/13 نیز مهدی مرادی به نشان برنز دست یافت.

در بخش نابینایان و کم بینایان نیز هاجر صفرزاده در رقابت های دو 200 متر، کلاس های ادغامی T11/13 با ثبت رکورد 28 ثانیه و 63 صدم ثانیه اول شد و به نشان طلا دست یافت؛ نمایندگان اسپانیا و ایتالیا نیز دوم و سوم شدند.

——————-

خبرگزاری مهر: سخنگوی ناجا به رفتار نماینده مجلس در فرودگاه مهرآباد با مامور پلیس واکنش نشان داد و گفت: پلیس از این نماینده شکایت کرده است

خبرگزاری مهر: سخنگوی ناجا به رفتار نماینده مجلس در فرودگاه مهرآباد با مامور پلیس واکنش نشان داد و گفت: پلیس از این نماینده شکایت کرده است.

سردار سعید منتظرالمهدی، افزود: رفتار تند و پرخاشگرانه و نامعقولی که در فرودگاه مهرآباد از یک نماینده مجلس در برابر ماموران خدوم ناجا سرزد نه تنها در شان نمایندگان برگزیده هیچ ملتی نیست بلکه اساسا در شان هیچ فردی نخواهدبود و لاجرم باید با سازوکارهای قانونی با آن مقابله گردد تا دیگر بار  مجال تکرار پیدا نکند.
وی ادامه داد: به همین سبب پلیس از آن نماینده، شکایت کرده و رجاء واثق دارد که قوه قضائیه برای تاثیر پرشمول آن واکنش سخیف بر افکار عمومی، دراسرع وقت به این مهم رسیدگی کند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *