افزایش تعداد جان باختگان سیل در خراسان رضوی + تفتیان به گَرد پای بولت نرسید – آخرین اخبار روز

خبرگزاری مهر: بعدازظهر جمعه پس از وقوع سیل در برخی شهرستان های خراسان رضوی امداد رسانی به سیل زدگان آغاز شده و بعد از ۲۴ ساعت همچنان ادامه دارد
مجتبی محمودی افزود: این افراد در شهرستان کلات دچار حادثه شده بودند که جستجو برای بافتن آنها ادامه دارد.

طبق اعلام مدیریت بحران استانداری خراسان رضوی تاکنون ۹ نفر جان خود را در این حادثه از دست داده اند و جستجو ها برای یافتن مفقودان ادامه دارد.

سخنگوی جمعیت هلال احمر خراسان رضوی نیز در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: تعداد مفقودان حادثه روز گذشته به چهار نفر کاهش یافته است.

خبرگزاری مهر: بعدازظهر جمعه پس از وقوع سیل در برخی شهرستان های خراسان رضوی امداد رسانی به سیل زدگان آغاز شده و بعد از ۲۴ ساعت همچنان ادامه دارد.
——————-

 خبرگزاری تسنیم: در ادامه روز نخست از شانزدهمین دوره رقابت‌های دوومیدانی قهرمانی جهان، دقایقی قبل مرحله مقدماتی دوی 100 متر مردان برگزار شد که حسن تفتیان، قهرمان دوی سرعت آسیا در گروه ششم در کنار چهره‌های سرشناسی همچون اوسین بولت، جیمی ویکائو و

در گروه ششم اوسین بولن با زمان 10.07 ثانیه اول شد، جیمز داسائولو از بریتانیا با زمان 10.13 ثانیه در رده دوم قرار گرفت و جیمی ویکائوی فرانسوی نیز با 10.15 ثانیه سوم شد.

 خبرگزاری تسنیم: در ادامه روز نخست از شانزدهمین دوره رقابت‌های دوومیدانی قهرمانی جهان، دقایقی قبل مرحله مقدماتی دوی 100 متر مردان برگزار شد که حسن تفتیان، قهرمان دوی سرعت آسیا در گروه ششم در کنار چهره‌های سرشناسی همچون اوسین بولت، جیمی ویکائو و … حضور داشت.

تفتیان در این رقابت زمان 10.34 ثانیه را به ثبت رساند و به مقام پنجم گروهش دست یافت. بدین ترتیب او نتوانست به مرحله نیمه‌نهایی صعود کند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *