پایان کار کاروان ایران با کسب 22 مدال + نجات مرد اصفهانی از اسارتگاه گروگانگیران – آخرین اخبار روز

خبرگزاری تسنیم: در آخرین روز از رقابت های جهانی دو و میدانی جوانان دارای معلولیت، محمود احمدی به دومین نشان طلای خود دست یافت
رقابت‌های دو ومیدانی جوانان دارای معلولیت جهان از 12 مرداد ماه به‌میزبانی شهر نوتویل در کشور سوئیس، با حضور 275 ورزشکار از 41 کشور جهان آغاز شد و امشب به کار خود پایان داد.

نماینده مکزیک با 21 متر و 76 سانتی‌متر دوم شد و عنوان سوم به مجتبی کمالی با رکورد 31 متر و 94 سانتی‌متر رسید که بر اساس قانون منفی یک، مدال به وی تعلق نگرفت.

بر این اساس پرونده حضور نمایندگان جوان کشورمان در رقابت‌های جهانی سوئیس با کسب 12 نشان طلا، 5 نقره و 5 برنز بسته شد.

مرتضی باهربخت در رقابت‌های پرتاب نیزه، کلاس ادغامی F35/37 سوم شد و به مدال دست نیافت.

خبرگزاری تسنیم: در آخرین روز از رقابت های جهانی دو و میدانی جوانان دارای معلولیت، محمود احمدی به دومین نشان طلای خود دست یافت.

نمایندگان کشورمان بامداد روز سه‌شنبه، 17 مرداد به میهن بازمی‌گردند.

وی در رقابت‌های پرتاب نیزه گروه سنی زیر 20 سال، کلاس ادغامی F52/57 با ثبت رکورد 31 متر و 63 سانتی‌متر به نشان طلا دست یافت.

کاروان ایران نیز با 20 ورزشکار در بخش جانبازان و معلولین و 4 ورزشکار در بخش نابینایان و کم‌بینایان در این رقابت‌ها حضور یافت.

——————-

روزنامه ایران: مرد 75 ساله اصفهانی که پس از 4 روزاسارت، بدون آب و غذا در شکنجه‌گاه دو گروگانگیر اسیر بود سرانجام به شکلی معجزه آسا زنده ماند و در عملیات پلیسی نجات یافت
روزنامه ایران: مرد 75 ساله اصفهانی که پس از 4 روزاسارت، بدون آب و غذا در شکنجه‌گاه دو گروگانگیر اسیر بود سرانجام به شکلی معجزه آسا زنده ماند و در عملیات پلیسی نجات یافت. دو آدم‌ربا نیز دستگیر شدند.

سرهنگ حسن یاردوستی، فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان گفت: گروگانگیران دو غیر بومی و سابقه دار هستند که دراین مدت پیرمرد را در خانه‌ای متروک و بدون آب و غذا نگهداری کرده و شکنجه‌اش داده بودند. در این زمینه پرونده تشکیل و هر دو متهم دستگیر شده تحویل مراجع قضایی شده‌اند.

با این حال خانواده مرد ربوده شده از پلیس کمک خواستند و با فراگیری آموزش‌های تخصصی در زمان تحویل پول درخواستی زمینه دستگیری گروگانگیران رافراهم کرده و مأموران درعملیاتی غافلگیرانه هر دونفر را دستگیری کردند.

دوتبهکار که پیرمرد اصفهانی را درخیابان ربوده بودند برای آزادی او از خانواده‌اش 10 میلیون تومان پول خواسته و تهدید کرده بودند در صورت اطلاع پلیس از این آدمربایی گروگان‌شان را خواهند کشت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *