ونگر: به خاطر شایعه جدایی حرفم را گوش نمی‌کردند + واکنش باشگاه بایرن به حملات تروریستی مونیخ – آخرین اخبار روز

ورزش سه: آرسن ونگر، سرمربی فرانسوی آرسنال در مورد شایعات جدایی خود در طول فصل قبل صحبت کرد. از ابتدای فصل قبل و با شروع نتایج نه چندان خوب توپچی ها، هواداران به طرق مختلف نارضایتی خود را از حضور ونگر روی نیمکت توپچی ها اعلام کردند اما قهرمانی در جام حذفی در نهایت منجر به ادامه حضور این سرمربی فرانسوی در امیرتیس شد
ورزش سه: آرسن ونگر، سرمربی فرانسوی آرسنال در مورد شایعات جدایی خود در طول فصل قبل صحبت کرد. از ابتدای فصل قبل و با شروع نتایج نه چندان خوب توپچی ها، هواداران به طرق مختلف نارضایتی خود را از حضور ونگر روی نیمکت توپچی ها اعلام کردند اما قهرمانی در جام حذفی در نهایت منجر به ادامه حضور این سرمربی فرانسوی در امیرتیس شد.
در برخی از موارد فصل قبل مجبور بودم به بازیکنانم بگویم که من با شما هستم اما برای ماندن باید در بازی ها پیروز شوید.”

زمانی که تکلیف شما مشخص نیست و یا بازیکنان فکر می کنند که ممکن است شما جدا شوی، دشوار است به آنها بگویی به زمین برو و پیروز شو.

ونگر گفت: “بحث جدایی من باعث شد تا عملکرد فصل قبل ما تحت تاثیر قرار بگیرد زیرا برخی از بازیکنان از من می پرسیدند که چه اتفاقاتی در حال رخ دادن است و آیا قرار است شما از آرسنال جدا شوی؟ در چنین شرایطی نظم و ترتیب در باشگاه از بین می رود و هیچ چیز بدتر از این نیست که نظم در یک تیم وجود نداشته باشد.

——————-
خبرگزاری تسنیم: در پی تیراندازی شب گذشته (جمعه) افراد ناشناس در فروشگاهی در مرکز شهر مونیخ که به کشته شدن 9 نفر و زخمی شدن حداقل 10 نفر انجامید، پلیس در شهر اعلام وضعیت اضطراری کرد و از مردم خواست تا در صورت امکان در مکان‌های عمومی کمتر حضور پیدا کنند
خبرگزاری تسنیم: در پی تیراندازی شب گذشته (جمعه) افراد ناشناس در فروشگاهی در مرکز شهر مونیخ که به کشته شدن 9 نفر و زخمی شدن حداقل 10 نفر انجامید، پلیس در شهر اعلام وضعیت اضطراری کرد و از مردم خواست تا در صورت امکان در مکان‌های عمومی کمتر حضور پیدا کنند. پلیس مونیخ بلافاصله پس از این اتفاق با تمام قوا در پی بازداشت افرادی افتاد که اقدام به تیراندازی کرده بودند و این حادثه تلخ را یک حمله تروریستی تلقی کرد.
کارلو آنچلوتی، سرمربی سرخپوشان مونیخی هم نسبت به این حمله تروریستی واکنش نشان داد و اظهار داشت: خیلی غم‌انگیز… غیرقابل درک… با خانواده‌های قربانیان اعلام همدردی و همبستگی می‌کنم.

باشگاه بایرن مونیخ پس از این حادثه با انتشار پیامی کوتاه در حساب کاربری رسمی خود در شبکه اجتماعی «توئیتر» اعلام کرد: از صمیم قلب با خانواده‌هایی که تحت‌تأثیر این رویداد تلخ در مونیخ قرار گرفتند، ابراز همدردی می‌کنیم. سلامت باشید!

بایرن مونیخ امروز (شنبه) 45 مایل آن طرف‌تر از مونیخ، در دیداری دوستانه به مصاف لاندشات دسته ششمی واقع در شهر لاندشات از ایالت باواریا می‌رود. این بازی قرار است طبق برنامه انجام شود و هنوز هیچ اشاره‌ای به تعویق افتادن آن نشده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *