زلزله ۴.۶ ریشتری، کهنوج را لرزاند + آلگری: معلوم بود گتوزو مربی خوبی خواهد شد – آخرین اخبار روز

خبرگزاری ایسنا: زمین‌لرزه‌ای به بزرگای ۴.۶ ریشتر در مقیاس امواج درونی زمین، سه‌شنبه شب حوالی کهنوج در استان کرمان را لرزاند
خبرگزاری ایسنا: زمین‌لرزه‌ای به بزرگای ۴.۶ ریشتر در مقیاس امواج درونی زمین، سه‌شنبه شب حوالی کهنوج در استان کرمان را لرزاند.

شبکه‌های لرزه‌نگاری مرکز لرزه‌نگاری کشوری موسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران در ساعت ۲۲:۵۷:۳۴ ثانیه سه‌شنبه ۱۸ اردیبهشت ماه این زمین‌لرزه را ثبت کردند.

مختصات این زمین‌لرزه که در عمق ۱۰ کیلومتری زمین رخ داده، ۲۸.۱۰ درجه عرض شمالی و ۵۷.۷۱ درجه طول شرقی ثبت شده است.

این زمین‌لرزه در فاصله ۱۶ کیلومتری کهنوج، ۲۹ کیلومتری رودبار و ۴۴ کیلومتری عنبرآباد در استان کرمان رخ داده است.

——————-

ورزش سه: ماکسی آلگری، سرمربی ایتالیایی یوونتوس تاکید کرد دیدار فینال کوپا ایتالیا برابر میلان بسیار مهم است.

 یوونتوس این فرصت را دارد که با برتری در فینال کوپا ایتالیا در بازی فردا شب برابر میلان و تنها یک تساوی برابر رم در هفته آتی سری آ، در فاصله چند روز دبل ایتالیایی خود را جشن بگیرد

آلگری گفت: هنوز در سری آ به طور قطعی قهرمان نشده ایم اما در آستانه دستیابی به آن هستیم و دیدار برابر میلان اهمیت زیادی دارد و تقریبا یوونتوس را به پایان فصل نزدیک می کند. بازی کردن مقابل میلان بسیار مهم است و فینال کوپا ایتالیا همیشه زیبا است. در 2 بازی اخیر برابر اینتر و بولونیا خیلی خوب نبودیم و فردا شب باید بهتر بازی کنیم.

ورزش سه: ماکسی آلگری، سرمربی ایتالیایی یوونتوس تاکید کرد دیدار فینال کوپا ایتالیا برابر میلان بسیار مهم است.

آلگری: معلوم بود گتوزو مربی خوبی خواهد شد

اما هر نتیجه ای در دیدار فردا شب برابر میلان رقم بخورد، با فتح اسکودتو نیز فصل یوونتوس عالی بوده و باید از آن لذت برد.

 یوونتوس این فرصت را دارد که با برتری در فینال کوپا ایتالیا در بازی فردا شب برابر میلان و تنها یک تساوی برابر رم در هفته آتی سری آ، در فاصله چند روز دبل ایتالیایی خود را جشن بگیرد.

گتوزو از همان زمانی که بازی می کرد نیز مشخص بود که در آینده سرمربی خواهد شد زیرا شور و هیجان زیادی داشته و انسان سرسختی است. مربیگری بعد از سالهای دوران موفق در زمین کار آسانی نیست اما او تا به حال در میلان عملکرد خوبی داشته است.”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *