سینگ: هر وقت سهمیه بگیریم راضی می‌شویم – آخرین اخبار روز

خبرگزاری میزان: امید سینگ در بازی حساس با ذوب‌آهن در ترکیب اصلی پارس جنوبی قرار نداشت و غیبت این بازیکن تاثیر گذار توجه همه را به خود جلب کرد
من هیچ وقت مشکل نداشتم، مصدومیت که دست من نیست. این هفته هم بچه‌های تیم سرما خورده بودند و به من انتقال دادند و من از بازی باز ماندم. از این پس سعی می‌کنم جبران کنم و در همه بازی‌ها آماده باشم.

*چرا اردوی تیمتان در اسپانیا لغو شد؟

*با این حساب مشکلات تو کی حل می‌شود و چه زمانی می‌توانی تمام و کمال به پارس جنوبی کمک کند؟

دلیلش را نمی‌دانم، مدیریت این طور صلاح دیده است. شاید هم برخی بچه‌ها مشکل خروجی داشتند. البته بهتر بود به اسپانیا می‌رفتیم. به هر حال فرقی هم نمی‌کند و در تهران تمرین می‌کنیم. ان‌شاءالله بچه‌ها از نظر رفتاری و تاکتیکی خود را به ایده‌آل‌ها نزدیک کنند.

*در بازی حساسی امتیاز از دست دادید؟

وقتی راضی می‌شویم که سهمیه آسیا بگیریم. اختلاف زیادی با رقبا برای گرفتن سهمیه آسیا نداریم. از طرفی بازی‌های ما هم از رقبایی که برای کسب سهمیه تلاش می‌کنند راحت‌تر است.. ان‌شاءالله که بتوانیم سهمیه بگیریم. هر وقت سهمیه گرفتیم آن زمان می‌گوییم راضی هستیم.

*از شزایط تیمتان راضی هستی؟

با این حال مهدی تارتار در خصوص علت قرار نگرفتن این بازیکن در ترکیب تیم در بازی با ذوب‌آهن را دلایل فنی عنوان کرد و مدعی است به دلایل فنی از وی از ابتدا استفاده نکرده است.

درست است. همه این را می‌گویند ولی من بعد از بازی با تراکتورسازی آنفولانزای شدید گرفتم و نمی‌توانستم از در اتاق خارج شوم. یک هفته با تیم تمرین نکردم و فکر می‌کنم دلیل غیبت من این بوده است.

نمی‌دانم دلیل فنی داشت یا نه ولی این تصمیم آقای تارتار بود و من هم به نظرش احترام می‌گذارم. بازی قبل بهترین بازیکن زمین شدم، ولی این بازی مربیان ترجیح دادند روی نیمکت باشم.

خبرگزاری میزان: امید سینگ در بازی حساس با ذوب‌آهن در ترکیب اصلی پارس جنوبی قرار نداشت و غیبت این بازیکن تاثیر گذار توجه همه را به خود جلب کرد.

تیم ما خیلی خوب بازی کرد و کمترین حق ما برد بود. ما نیمه اول خیلی بهتر بودیم و چند موقعیت خوب داشتیم. اما در نیمه دوم آقای قلعه نویی سه تعویض خوب کرد و بازی آرام شد. معتقدم در این بازی حق ما برد بود. از حق نگذریم که ذوب‌آهن بهترین تیم نیم فصل دوم بود و واقعا تیمش خوب بود.

امید سینگ در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان در این مورد صحبت کرد که متن کامل صحبت‌های او را در زیر می‌خوانید:

*هفته‌هایی که نبودی تیم نتیجه نگرفت؟

*تارتار گفته به دلایل فنی از تو در بازی با ذوب‌آهن استفاده نکرده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *