بازوبند کاپیتانی پرسپولیس به مسلمان رسید + کانته: هنوز به مرز آمادگی نرسیده ام – آخرین اخبار روز

ورزش سه: پرسپولیس در دیداری دوستانه برابر شهرداری ورامین قرار گرفت. پرسپولیسی ها این دیدار دوستانه را در غیاب بازیکنان ملی پوش خود با ترکیب ابوالفضل درویش‌وند، محمد  انصاری، شایان مصلح، صادق محرمی، شجاع خلیل‌زاده، کمال کامیابی‌نیا، محسن ربیع‌خواه، محسن مسلمان، سیامک نعمتی، علی علیپور و احسان علوان‌زاده آغاز کردند
ورزش سه: پرسپولیس در دیداری دوستانه برابر شهرداری ورامین قرار گرفت. پرسپولیسی ها این دیدار دوستانه را در غیاب بازیکنان ملی پوش خود با ترکیب ابوالفضل درویش‌وند، محمد  انصاری، شایان مصلح، صادق محرمی، شجاع خلیل‌زاده، کمال کامیابی‌نیا، محسن ربیع‌خواه، محسن مسلمان، سیامک نعمتی، علی علیپور و احسان علوان‌زاده آغاز کردند.
در این دیدار با تصمیم برانکو ایوانکوویچ محسن مسلمان بازوبند کاپیتانی پرسپولیس را بر بازو بست. مسلمان طی هفته های گذشته روزهای سختی را در رختکن قرمزها سپری کرده بود اما حالا در نبود سید جلال حسینی، حسین ماهینی و مهدی طارمی به عنوان کاپیتان جلوتر از سایر بازیکنان در زمین مسابقه حاضر شد.

کاپیتانی مسلمان در این دیدار با تصمیم برانکو می تواند اتفاق مهم و مثبتی برای این بازیکن باشد. مسلمان می تواند با تکیه به اعتماد دوباره برانکو برای به دست آوردن جایگاه خود در ترکیب این تیم تلاش کند.

——————-
وبسایت نود: انگولو کانته هافبک فرانسوی چلسی با وجود ارائه یک نمایش خوب مقابل منچستریونایتد، عنوان کرده هنوز صد درصد آماده نیست و تصور می کند با مرز آمادگی فاصله دارد
    عدم حضورم در فهرست جدید تیم ملی، یک تصمیم از روی احتیاط است. من هنوز صد درصد آماده نیستم و می خواهم از فرصت وقفه بازی های ملی استفاده کنم و روی آمادگی ام تمرکز کنم تا فرم عالی ام را بازیابم. خوشحالم که دوباره به میادین برگشته ام، انتظاری طولانی کشیدم تا دوباره در زمین برای تیمم به میدان بروم. می خواهم از همه هواداران و اعضای کادر پزشکی و فنی تشکر کنم، خوشحالم که با برد به میادین بازگشتم. باخت مقابل رم، ضربه سختی به ما بود ولی خوشحالیم که با برد جواب آن باخت را دادیم، این پیروزی اهمیت داشت و همه از برد خوشحال بودیم.

کانته که در فهرست جدید دشام حضور ندارد، درباره شرایط آمادگی اش چنین می گوید:

وبسایت نود: انگولو کانته هافبک فرانسوی چلسی با وجود ارائه یک نمایش خوب مقابل منچستریونایتد، عنوان کرده هنوز صد درصد آماده نیست و تصور می کند با مرز آمادگی فاصله دارد. انگولو کانته به دلیل مصدومیت در بازی تیم ملی فرانسه در اکتبر، هر شش بازی چلسی را در ماه اکتبر از دست داد ولی توانست در دیدار مقابل منچستریونایتد به میدان برود و با ارائه یک نمایش عالی به برد تیمش کمک کند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *