6 کشته بر اثر برخورد زانتیا با پژو در کرمانشاه + قیمت دلار افزایش یافت – آخرین اخبار روز

خبرگزاری ایرنا: مدیر روابط عمومی مرکز فوریت های دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه، از برخورد 2 دستگاه زانتیا و آر دی خبر داد و گفت: در این حادثه 6 تن از سرنشینان هر 2 خودرو کشته شدند

خبرگزاری ایرنا: مدیر روابط عمومی مرکز فوریت های دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه، از برخورد 2 دستگاه زانتیا و آر دی خبر داد و گفت: در این حادثه 6 تن از سرنشینان هر 2 خودرو کشته شدند.

وی اظهارکرد: پنج نفر از این افراد قبل از رسیدن آمبولانس و یک نفر نیز در حضور عوامل اوژانس 115 به علت شدت جراحات جان سپردند.

محمد حیدری رییس پلیس راه استان کرمانشاه نیز در گفت و گو با ایرنا، اظهار داشت: در این حادثه خودرو پژو آر دی در کیلومتر پنج جاده هرسین به دلیل ترکیدن لاستیک جلو به چپ منحرف شد و با یک دستگاه زانتیا برخورد کرد.

جاده هرسین به کرمانشاه به علت 2 طرفه بودن و تردد زیاد خودروها یکی از مناطق حادثه خیز استان کرمانشاه محسوب می شود.

استان کرمانشاه با 2 میلیون نفر جمعیت دارای بیش از هشت هزار کیلومتر جاده است.
شهرستان هرسین در 44 کیلومتری شرق کرمانشاه واقع شده است.

اکبر آزادی روز جمعه در گفت و گو با ایرنا افزود: این حادثه ساعت 16 و 45 دقیقه در محور هرسین به پلیس راه بیستون نزدیک پل چهر روی داد.

——————-
خبرگزاری ایسنا: در بازار امروز – چهارشنبه – دلار آمریکا برخلاف روند روز گذشته با روند صعودی قیمت روبرو شده است و ۴۰۶۱ تومان فروخته شود و سکه تمام طرح جدید هم با حرکت افزایشی یک میلیون و ۳۱۸ هزار تومان قیمت دارد
خبرگزاری ایسنا: در بازار امروز – چهارشنبه – دلار آمریکا برخلاف روند روز گذشته با روند صعودی قیمت روبرو شده است و ۴۰۶۱ تومان فروخته شود و سکه تمام طرح جدید هم با حرکت افزایشی یک میلیون و ۳۱۸ هزار تومان قیمت دارد.
همچنین در بازار طلا، هرگرم طلای ۱۸ عیار با کاهش قیمت در آستانه ۱۲۴ هزار تومان قرار دارد و مثقال طلا بدون تغییر ۵۳۷ هزار تومان قیمت دارد.

قیمت دلار افزایش یافت 

در بازار ارز پوند انگلستان بیشترین کاهش را داشته است و ۵۴۲۹ تومان در بازار آزاد فروخته می‌شود. یورو نیز با شیب آهسته در جهت کاهش ۴۷۹۸ تومان قیمت دارد و لیر ترکیه بدون تغییر ۱۱۰۰ تومان عرضه می‌شود. همچنین دلار مبادله‌ای ۳۴۹۶ تومان از سوی بانک مرکزی قیمت‌گذاری شده است.

بازار سکه نیز با روند صعودی مواجه شده است. در بازار سکه نیز نیم سکه ۶۷۵ هزار تومان، ربع سکه ۳۸۱ هزار تومان و سکه گرمی ۲۵۱ هزار تومان قیمت دارد.  

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *