فحاشی هواداران سرخابی به یکدیگر – آخرین اخبار روز

خبرگزاری فارس: دیدار تیم‌های استقلال و پرسپولیس از ساعت ۱۶:۴۰ دقیقه امروز در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود و تا ساعت ۱۲:۳۰ دقیقه نزدیک به ۱۰ هزار هوادار علاقمند به دو تیم روی سکوهای استادیوم آزادی مستقر شده‌اند
* در حالیکه عنوان شده بود از ورود دوربین‌های تلویزیونی به استادیوم جلوگیری می‌شود اما دوربین و گزارشگر شبکه خبر برای پوشش زنده حضور تماشاگران روی سکوها به ورزشگاه آمدند. در این لحظه سعید فتاحی به داخل استادیوم آمد و خطاب به آنها گفت که شما حق حضور در ورزشگاه را نداشتید و باید هرچه سریعتر استادیوم را ترک کنید. گزارشگر شبکه خبر نیز توضیح داد که برای پوشش زنده حضور تماشاگران آمده و قرار نیست از مسابقه فیلمبرداری شود اما دقایقی بعد از گزارش وی، این گزارشگر و دوربین‌های آنها به بیرون از استادیوم هدایت شدند. نکته جالب اینجا بود که مسئولان پخش زنده مسابقه امروز اعلام کردند مسئولیت حضور دوربین‌های دیگر تلویزیون و صدا و سیما بر عهده آنها نیست.

* تعدادی از ورزشکاران رشته طناب‌زنی نیز در ورزشگاه آزادی حاضر شده و مشغول طناب زدن روی پیست تارتان هستند.

* هواداران دو تیم پرسپولیس و استقلال در زمان حضورشان روی سکوها بارها علیه یکدیگر موضع گرفته و حتی کار به فحاشی هم رسید. استقلالی‌ها شکست پرسپولیس مقابل الهلال را به رخ تماشاگران پرسپولیس کشیده و از سویی طرفداران تیم رقیب نیز برای آبی‌پوشان پیروزی ۶ بر صفر در سال ۵۲ را به رخ می‌کشیدند.

* مهدی حُب‌درویس رکورددار روپایی در ایران از ساعت ۱۲ امروز مشغول زدن روپایی برای تماشاگران است تا با این حرکات آنها را سرگرم کند.

* در حال حاضر طرفداران پرسپولیس بیشتر از طرفداران استقلال روی سکوهای ورزشگاه آزادی مستقر شده‌اند. این در حالی است که در طبقه دوم ۳ سکو از سمت طرفداران پرسپولیس به دلیل عملیات مقاوم‌سازی قابل استفاده نیست.

* در بیرون از استادیوم کُری خاصی بین تماشاگران ۲ تیم ایجاد شده و حتی هواداران سپیدرود رشت نیز با پیراهن قرمزرنگ برای حمایت از پرسپولیس به ورزشگاه آمدند. از سوی دیگر استقلالی‌ها هم از شهرهای مختلف خود را به آزادی رسانده تا از تیم محبوب خودشان حمایت کنند.

فحاشی هواداران سرخابی به یکدیگر 

فحاشی هواداران سرخابی به یکدیگر 

فحاشی هواداران سرخابی به یکدیگر 

فحاشی هواداران سرخابی به یکدیگر 

فحاشی هواداران سرخابی به یکدیگر 

فحاشی هواداران سرخابی به یکدیگر 

خبرگزاری فارس: دیدار تیم‌های استقلال و پرسپولیس از ساعت ۱۶:۴۰ دقیقه امروز در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود و تا ساعت ۱۲:۳۰ دقیقه نزدیک به ۱۰ هزار هوادار علاقمند به دو تیم روی سکوهای استادیوم آزادی مستقر شده‌اند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *