مرزهای «تمرچین» و «پرویزخان» مسدود است + گزینه‌ی نیمار برای جایگزینی کاوانی – آخرین اخبار روز

خبرگزاری ایسنا: سرکنسولگری ایران در اربیل، در بیانیه‌ای تاکید کرد: مرزهای بین‌المللی«تمرچین» و «پرویزخان» همچنان نظر به درخواست دولت عراق مسدود است
ضمناً اتباع جمهوری اسلامی ایران و جمهوری عراق مجازند علاوه بر دیگر مرزها، از تمرچین و پرویزخان برای بازگشت به کشورشان استفاده کنند.

 

خبرگزاری ایسنا: سرکنسولگری ایران در اربیل، در بیانیه‌ای تاکید کرد: مرزهای بین‌المللی«تمرچین» و «پرویزخان» همچنان نظر به درخواست دولت عراق مسدود است.
با توجه به پرسش‌های فراوان ارسال شده، اعلام می‌گردد تاکنون تصمیم جدیدی در خصوص مرزهای بین‌المللی تمرچین و پرویزخان اتخاذ نشده است. لذا این مرزها همچنان نظر به درخواست دولت جمهوری عراق مسدود هستند.

در ادامه این اطلاعیه آمده است: فعالان اقتصادی و مسافرین محترم ایرانی و عراقی می‌توانند از مرز بین‌المللی «باشماق» به عنوان جایگزین مرزهای تمرچین و پرویزخان استفاده کنند.
در بیانیه سرکنسولگری ایران در اربیل آمده است:

——————-
ایسنا: نیمار رابطه خوبی با ادینسون کاوانی هم‌بازی خود در پاری ‌سن‌ ژرمن ندارد. درگیری لفظی این دو بازیکن بر سر ضربه پنالتی‌ بازتاب زیادی در رسانه‌های  فرانسوی و اروپایی داشت
هواداران رئال مادرید قطعا از این معاوضه بنزما با کاوانی خوشحال خواهند شد هر چند که به خوبی می دانند زیدان علاقه بسیار زیادی به بنزما دارد و اجازه جدایی را به این بازیکن نمی‌دهد.

ایسنا: نیمار رابطه خوبی با ادینسون کاوانی هم‌بازی خود در پاری ‌سن‌ ژرمن ندارد. درگیری لفظی این دو بازیکن بر سر ضربه پنالتی‌ بازتاب زیادی در رسانه‌های  فرانسوی و اروپایی داشت.
روزنامه برنابئو نزدیک به باشگاه رئال مادرید نوشت که نیمار دوست دارد زمینه ساز پیوستن کریم بنزما به پاری ‌سن‌ ژرمن شود تا در این صورت کاوانی مجبور به جدایی شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *