بارش باران در 5 استان شمالی کشور – آخرین اخبار روز

خبرگزاری تسنیم: احد وظیفه در گفت‌وگو با خبرنگار درباره وضعیت جوی سه روز آینده کشور اظهار کرد: امروز غالب نقاط کشور آسمانی صاف و آفتابی خواهند داشت و تنها بخشهایی از آذربایجان شرقی، اردبیل و گیلان با بارشهای پراکنده باران مواجه خواهد شد
وظیفه توصیه کرد: مسافران شهرهای شمالی کشور هنگام اسکان و برپایی چادر در حاشیه رودخانه‌ها و مسیلها احتیاط لازم را به‌طور جد انجام دهند تا از خطرات قیمت تور هند احتمالی جلوگیری شود.

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی کشور توضیح داد: شدت بارشها روز یکشنبه در استان گیلان خواهد بود؛ دریای خزر نیز در روزهای یکشنبه و دوشنبه مواج پیش‌‌بینی شده است.

وی با بیان اینکه از فردا شاهد نفوذ جریانات خنک شمالی خواهیم بود، افزود:‌ در روزهای یکشنبه و دوشنبه کاهش نسبی دما (بین سه تا پنج درجه)، افزایش ابر، رگبار باران، وزش باد و رعد و برق در سواحل تور هوایی مشهد خزر، ارتفاعات البرز مرکزی، بخشهایی از اردبیل، گیلان، مازندران، گلستان و آذربایجان شرقی ایجاد خواهد شد.

وی اظهار کرد: در بعدازظهر روز دوشنبه نیز بخشهایی از فارس، بوشهر و هرمزگان با افزایش ابر مواجه خواهند شد که احتمال بارش باران پراکنده نیز دور از انتظار نیست.

خبرگزاری تسنیم: احد وظیفه در گفت‌وگو با خبرنگار درباره وضعیت جوی سه روز آینده کشور اظهار کرد: امروز غالب نقاط کشور آسمانی تور مراکش نوروز 97 صاف و آفتابی خواهند داشت و تنها بخشهایی از آذربایجان شرقی، اردبیل و گیلان با بارشهای پراکنده باران مواجه خواهد شد.
وی، شهرکرد با دمای 6 درجه بالای صفر را خنک‌ترین و اهواز با 48 درجه بالای صفر را گرم‌ترین نقطه کشور دانست و اظهار کرد: امروز دمای هوای تهران در گرم‌ترین لحظات به 34 درجه بالای صفر رسید.

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی کشور با بیان اینکه اواخر وقت روز یکشنبه قیمت تور برزیل و دوشنبه سرعت باد در بخشهایی از استان خوزستان افزایش می‌یابد، گفت: از اواخر یکشنبه و دوشنبه، افزایش سرعت وزش باد و پدیده گرد و خاک در استان خوزستان ایجاد خواهد شد.

به گفته وظیفه، طی سه روز آینده پدیده غالب در شرق کشور به‌ویژه منطقه زابل، وزش باید شدید و احتمال گرد و خاک خواهد بود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *