موگرینی و آمانو درباره «برجام» رایزنی کردند + حمله بی سابقه «20:30» به حامد همایون – آخرین اخبار روز

خبرگزاری مهر: مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا و مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی با یکدیگر دیدار و در خصوص برجام رایزنی کردند
منابع خبری اعلام کردند که علاوه بر گفتگو در خصوص توافق هسته ای ایران و گروه 1+5 طرفین درباره آزمایش بمب هیدروژنی روز گذشته کره شمالی نیز به رایزنی پرداخته اند.

آژانس بین المللی انرژی اتمی اخیرا در هشتمین گزارش خود پایبندی ایران به توافق هسته ای وین را تور مشهد نوروز 97 اعلام کرده است.

خبرگزاری مهر: مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا و مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی با یکدیگر دیدار و در خصوص برجام رایزنی کردند.
همچنین مقامات آژانس در واکنش به فشارهای مقامات آمریکایی و ادعاهای نیکی هیلی، نماینده آمریکا در سازمان ملل متحد درباره ضرورت بازرسی آژانس از سایت های نظامی ایران اعلام کردند که ضرورتی برای بازدید از مراکز نظامی ایران وجود نداشته و آژانس بلیط چارتر مشهد چنین کاری را صرفا جهت ارسال یک پیام سیاسی نخواهد کرد.

——————-
رسانه نوا: بخش خبری ۲۰:۳۰ با پخش گزارشی، انتقادهای بی سابقه‌ای روانه برخی خواننده‌های پاپ کرد.

شنبه ۱۱ شهریور ماه ۱۳۹۶ بخش خبری ۲۰:۳۰ که عموماً رویکردی انتقادی نسبت به جریان‌های غیر وابسته به فضای سیاسی دارد، در اقدامی عجیب و انتقاد برانگیز فضای فعلی موسیقی پاپ را سخیف دانست و با پخش قسمت‌هایی از کنسرت‌های امید تور زمینی اردبیل حاجیلی و حامد همایون به فضای شاد این اجراها حمله کرد
اما این گزارش خبری به همین جا ختم نشده و حتی طرز لباس پوشیدن خواننده‌هایی مثل رضا یزدانی، فرزاد فرزین و مهدی مدرس را با انتقادهایی تند همراه کرد و بی آن‌که در نظر بگیرد نهاد ناظر بر این اتفاقات وزارت ارشاد و دفتر موسیقی هستند. پیش بینی می‌شود با پخش این گزارش، طی روزهای آتی واکنش‌های بسیاری از مسئولان نهادهای فرهنگی و هنرمندان بلیط ارزان قیمت شاهد باشیم.

شنبه ۱۱ شهریور ماه ۱۳۹۶ بخش خبری ۲۰:۳۰ که عموماً رویکردی انتقادی نسبت به جریان‌های غیر وابسته به فضای سیاسی دارد، در اقدامی عجیب و انتقاد برانگیز فضای فعلی موسیقی پاپ را سخیف دانست و با پخش قسمت‌هایی از کنسرت‌های امید حاجیلی و حامد همایون به فضای شاد این اجراها حمله کرد.

در بخشی از این گزارش جهت دار، قسمت‌هایی از کنسرت امید حاجیلی، حامد همایون، فرزاد فرزین، تور بانکوک رضا یزدانی و چند خواننده دیگر با شطرنجی شدن صورت‌های آن‌ها پخش شد. اتفاقی مشابه پخش گزارش از بازداشت بزهکاران و مجرمان که واکنش تند اهالی موسیقی را به دنبال داشته است. از دیگر نکات عجیب در این گزارش می‌توان به صحبت‌های حامی و چنگیز حبیبیان اشاره کرد که خواستار نظارت بیشتر در حوزه موسیقی شدند و این در حالی است که حامی طی سال‌های اخیر بارها انتقادهای تندی علیه خط قرمزها و چارچوب‌های وزارت تور شیراز فرهنگ و ارشاد اسلامی و دفتر موسیقی داشته است.

واکنش احسان خواجه‌امیری و حامد همایون، به گزارش صدا و سیما از حال و هوای کنسرت‌های موسیقی

رسانه نوا: بخش خبری ۲۰:۳۰ با پخش گزارشی، انتقادهای بی سابقه‌ای روانه برخی خواننده‌های پاپ کرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *