جباری: سوریه حریف خطرناک‌تری نسبت به کره است + وضعیت پرونده شکایت ناجا از یک نماینده مجلس – آخرین اخبار روز

خبرگزاری میزان: علی جباری در خصوص دیدار تیم ملی فوتبال کشورمان مقابل کره جنوبی اظهار داشت: قبل از اخراج بازیکن ما بازی متعادل بود و حریف از امتیازهای میزبانی خود مانند تماشاگر استفاده می‌کرد اما بعد از اخراج عزت‌اللهی تیم ما با یک تعویض دفاعی شد
خبرگزاری میزان: علی جباری در خصوص دیدار تیم ملی فوتبال کشورمان مقابل کره جنوبی اظهار داشت: قبل از اخراج بازیکن ما بازی متعادل بود و حریف تور کیش ارزان از امتیازهای میزبانی خود مانند تماشاگر استفاده می‌کرد اما بعد از اخراج عزت‌اللهی تیم ما با یک تعویض دفاعی شد. به نظر من با همه این شرایط کره هیچ حرفی برای گفتن نداشت و با آن تیمی که من مقابلش بازی کردم فرق‌های زیادی داشت.
وی در مورد دیدار بعدی تیم ملی مقابل سوریه تاکید کرد: من بازی‌های سوریه را دیده‌ام و به اعتقادم این تیم می‌تواند حریف خطرناک‌تری نسبت به کره برای ما باشد. حفظ توپ تور مالزی و پاس‌های متعدد از توانایی‌های سوریه است و قطعا برای پیروزی برنامه دارند. تیم‌های ملی عربی همیشه جزء فدرت‌های آسیا بوده‌اند. در کل سوریه برای تیم ملی حریف خطرناک‌تری نسبت به کره‌جنوبی است.

پیشکسوت فوتبال ایران درباره پست مشترکی که بازیکنان تیم ملی در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرده‌اند و به نادیده گرفتن صعودشان به جام جهانی و نگرفتن پاداش نسبت به مسئولان مربوطه اعتراض کردند، تور زمینی یزد گفت: این موضوع قطعا از سوی یک شخص طراحی شده است. بازی کردن برای تیم ملی افتخار است. زمانی که ما بازی می‌کردیم به همین موضوع که در تیم ملی حضور داریم، قانع بودیم. بازیکنان حق دارند خواهان پاداش خود باشند ولی رسانه‌ای کردن این موضوع کار درستی نیست.

——————-

خبرگزاری مهر: رئیس پلیس راهور ناجا با اعلام اینکه پلیس با جدیت به دنبال احقاق حق مامور راهور است، افزود: بحث برخورد یکی از نمایندگان تور آنکارا مجلس با مامور راهور در معاونت حقوقی با جدیت دنبال می شود
خبرگزاری مهر: رئیس پلیس راهور ناجا با اعلام اینکه پلیس با جدیت به دنبال احقاق حق مامور راهور است، افزود: بحث برخورد یکی از نمایندگان مجلس با مامور راهور در معاونت حقوقی با جدیت دنبال می شود.

سردار تقی مهری درباره وضعیت رسیدگی به پرونده شکایتی پلیس راهور گفت: از ابتدای سال تاکنون دو پرونده شکایتی داشتیم در پرونده تور اصفهان ارزان بخشدار همدان موضوع تقریبا به اتمام رسیده و حکم نهایی آن به زودی صادر می شود.
مهری گفت: متاسفانه نماینده خاطی حتی اقدام به معذرت خواهی شفاهی نکرده و پلیس قطعا تا دریافت حکم قضایی این پرونده از حق خود کوتاه نخواهد آمد.

رئیس پلیس راهور ناجا همچنین درباره پرونده اهانت نماینده کردستان به مامور پلیس راهور در فرودگاه مهرآباد نیز شایعاتی در این زمینه اعلام شده با این مضمون که رئیس تور هوایی اصفهان مجلس از مامور راهور درخواست کرده است تا این نماینده خاطی را ببخشد اما من اعلام می کنم موضوع این پرونده یک موضوع مهم و مربوط به شأنیت مامور پلیس راهور است. از این رو معاونت حقوقی و قضایی پلیس راهور در حال پیگیری این ماجراست و حتما باید جنبه حقوقی و عمومی حکم مورد توجه قرار گیرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *