هاشمی: مردم در تشییع شهید حججی شرکت کنند + موراتا: چلسی به لحاظ تاکتیکی ایتالیایی است – آخرین اخبار روز

خبرگزاری ایسنا: رییس شورای شهر تهران فوت دانش‌آموزان نخبه را تسلیت گفت و با اشاره به انتظار مردم برای بازگشت پیکر شهید حججی، افزود: جا دارد تا ما اعضای شورای شهر در این مراسم شرکت کنیم
محسن هاشمی صبح امروز در چهارمین جلسه علنی شورای شهر تهران، با اشاره به حادثه واژگونی اتوبوس دانش آموزان گفت: متأسفانه شاهد واژگونی اتوبوس و فوت دانش‌آموزان نخبه بوده‌ایم که این موضوع را به همه علی‌الخصوص تور بدروم مردم ایران و مردم هرمزگان از طرف مردم تهران تسلیت می‌گوییم.

هاشمی‌رفسنجانی در پایان به حادثه آتش‌سوزی روز گذشته نیز اشاره کرد و گفت: با شجاعت و مهارت آتش‌نشانان این حادثه بدون خسارت جانی پایان یافت و از آتش‌نشانان تشکر می‌کنم.

خبرگزاری ایسنا: رییس شورای شهر تهران فوت دانش‌آموزان نخبه را تسلیت گفت و با اشاره به انتظار مردم برای بازگشت پیکر شهید حججی، افزود: جا دارد تور لحظه آخری اهواز تا ما اعضای شورای شهر در این مراسم شرکت کنیم.
وی با بیان اینکه متاسفانه هر روز تعداد زیادی از هموطنان در حوادث رانندگی جان خود را از دست می‌دهند، تصریح کرد: متاسفانه تعداد کشته شدگان حوادث رانندگی به مانند 2 تا 3 حادثه هواپیما است.

رییس شورای شهر تهران با اشاره به انتظار مردم برای بازگشت پیکر شهید حججی گفت: همه منتظر پیکر پاک شهید حججی هستیم که جا دارد به خانواده ایشان، مردم نجف‌آباد قیمت تور خارجی ارزان و ایران تسلیت بگوییم و به جا است مراسم تشییع ایشان باشکوه برگزار شود و ما اعضای شورای شهر نیز در این مراسم شرکت کنیم.

——————-
خبرگزاری میزان: آلوارو موراتا که شروع خوبی در اولین فصل حضورش در چلسی داشته و در دو بازی مقابل تیم‌های اورتون و برنلی موفق به ثمر رساندن دو گل و دادن دو پاس گل به هم‌تیمی‌هایش شده است، در گفت‌وگو با روزنامه «ال‌پایس» اسپانیا گفت: چلسی به لحاظ تاکتیکی تور ارزان چین ایتالیایی است و باید خود را با این سیستم تطابق دهیم
خبرگزاری میزان: آلوارو موراتا که شروع خوبی در اولین فصل حضورش در چلسی داشته و در دو بازی مقابل تیم‌های اورتون و برنلی موفق به ثمر رساندن دو گل و دادن دو پاس گل به هم‌تیمی‌هایش شده است، در گفت‌وگو با روزنامه «ال‌پایس» اسپانیا گفت: چلسی به لحاظ تاکتیکی ایتالیایی است و باید خود را با این سیستم تطابق دهیم.
وی افزود: در این سیستم تور مشهد نوروز 97 بازی باید با مدافعان میانی حریف جنگید، مدافعانی که به لحاظ فیزیکی قویتر از مدافعان کشورهای دیگر هستند. البته حقیقت این است که مدافعان لیگ برتری ضعف‌های تاکتیکی هم دارند و ناخواسته فرصت‌های خوبی را به مهاجمان می‌دهند، اما فوتبال در انگلیس متفاوت است.

مهاجم اسپانیایی چلسی در پایان خاطرنشان کرد: در اسپانیا به عنوان مهاجم فرصت نگه داشتن توپ و فکر کردن را دارید، اما در انگلیس شاید تنها تور ارزان ایتالیا فرصت زدن دو ضربه به توپ را داشته باشید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *