تصمیم هماهنگ شده کی روش و ملی پوشان + صحت امشب میزبان مشایخی در «کتاب باز» – آخرین اخبار روز

خبرورزشی: کاروان تیم ملی ایران در حالی امروز وارد کشور شد که بدون انجام مصاحبه فرودگاه امام خمینی (ره) را ترک کرد
خبرورزشی: کاروان تیم ملی ایران در حالی امروز وارد کشور شد که بدون انجام مصاحبه فرودگاه امام خمینی (ره) را ترک کرد. رسانه هایی که پیش از ظهر امروز برای انجام مصاحبه با کارلوس کی روش و سرمربی تیم ملی راهی فرودگاه شده بودند با پاسخ منفی سرمربی و ملی پوشان برای مصاحبه مواجه تور اردبیل شدند.

کی روش که پس از دیدار مقابل کره اعلام کرد به هیچ وجه از شرایط و امکانات تیم ملی راضی نیست به دلیل بی نظمی در استقبال از تیم ملی حاضر نشد مصاحبه کند و بازیکنان تیم ملی نیز در تبعیت از تصیم او حاضر به مصاحبه نشدند.

تیم ملی سه شنبه این هفته در آخرین دیدار مرحله نهایی انتخابی جام جهانی روسیه در ورزشگاه آزادی به مصاف سوریه می رود.
——————-

روزنامه بانی تور ارزان قبرس فیلم: سروش صحت از امشب ۱۱ شهریور با اجرای فصل دوم برنامه «کتاب باز» به شبکه نسیم می آید

روزنامه بانی فیلم: سروش صحت از امشب ۱۱ شهریور با اجرای فصل دوم برنامه «کتاب باز» به شبکه نسیم می آید.
به گزارش مسئول روابط عمومی برنامه «کتاب باز»، اولین قسمت از این برنامه امشب ۱۱ شهریور ماه ساعت ۲۰ از شبکه نسیم روی آنتن می رود که جمشید مشایخی بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون تور فرانسه مهمان این برنامه است.

صحت امشب میزبان مشایخی در «کتاب باز»

برنامه «کتاب باز» در فصل اول به تهیه کنندگی محمدرضا رضاییان و با اجرای امیرحسین صدیق روی آنتن رفت و در این فصل سروش صحت اجرای این برنامه را برعهده گرفته است. با حضور صحت در نقش مجری تور پکن نوروز 97 برنامه، این اولین تجربه وی در نقش مجری تلویزیون محسوب می شود.
«کتاب باز» از سه بخش گفتگو با مهمان و آیتم های مختلف تشکیل شده است که در بخش پایانی برنامه مهمانان در یک مسابقه شرکت کرده و برای مخاطبان قصه می گویند. قرار است برنامه حال خوبی را برای کتاب دوستان ایجاد کند و مهمانانی را دعوت می کند که به نوعی کتاب باز هستند.

برنامه «کتاب باز» در فصل دوم به تهیه کنندگی محمدرضا رضاییان و سردبیری تور ارزان پوکت افشین صادقی زاده روزهای زوج روی آنتن می رود و در ایام ماه محرم و صفر نیز پخش آن ادامه خواهد داشت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *