کمالوند: صحبت‌های کریمی کذب است – آخرین اخبار روز

خبرگزاری فارس: فراز کمالوند در مورد شرایط تیمش در اردوی بروجرد،‌گفت: اردوی بسیار خوبی داریم و تمرینات مناسبی برگزار کردیم
سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت در رابطه با اینکه آیا قصد دارد با تیم دوم در جام حذفی، شرکت کند و به برخی از بازیکنان اصلی تیمش استراحت دهد، اظهار داشت:  بحث این حرف‌ها نیست. ما چند بازیکن مصدوم داریم و با توجه به اینکه بعد از این دیدار در سه مسابقه فشرده باید به مصاف تور تبریز زمینی سپیدرود، فولاد و پرسپولیس برویم باید انرژی‌مان را تقسیم کنیم.

خبرگزاری فارس: فراز کمالوند در مورد شرایط تیمش در اردوی بروجرد،‌گفت: اردوی بسیار خوبی داریم و تمرینات مناسبی برگزار کردیم. این اردو 2 روز دیگر به اتمام می‌رسد. 3-4 بازیکن مصدوم در این اردو داشتیم. می‌دانید هوای آبادان امسال به شدت گرم بود و به نقل از افرادی که همیشه در آبادان حضور دارند یکی از گرم‌ترین سال‌ها را تجربه تور آنتالیا کردیم. به همین خاطر با توجه به تعریق زیاد بازیکنان بیشتر دچار مصدومیت می‌شوند.
وی در رابطه با صحبت‌ها و گلایه‌های فرید کریمی و اینکه او اعلام کرده مسئولان صنعت نفت وضعیتش را مشخص نمی‌کند، اظهار داشت: صحبت‌های کریمی کذب محض است و او دروغ می‌گوید و به نوعی فرافکنی می‌کند. کریمی فکر می‌کند با بچه طرف است. با توجه به اینکه تا 15 بیشتر فرصت نقل و انتقالات نیست، او می‌خواهد دفع‌الوقت کند. تور زمینی کرمان اصلا قرار نبود کریمی در اردوی بروجرد باشد. کریمی اضافه وزن دارد به او گفتیم در آبادان بماند و با مربی بدنسازی که آنجا مشخص کردیم، تمرینات اختصاصی انجام دهد ولی او در تمریناتش شرکت نکرده است.

کمالوند افزود:‌مصدومان ما زیاد هستند و تعداد بازیکنان ما کم هستند. به همین خاطر نمی‌توانیم ریسک کنیم و باید به ادامه مسیر هم نگاه کنیم.

کمالوند در پاسخ به این سؤال که آنها انتقاد دارند کریمی تور کیش هوایی می‌خواهد وقت را از بین ببرد تا نقل و انتقالات لیگ به اتمام برسد، اظهار داشت:  بله او دفع‌الوقت می‌کند و می‌خواهد کاری کند که ما بازیکن نگیریم و با این اتفاق به ما ضربه می‌زند. او نه خودش برای خودش کاری کرده و نه اجازه می‌دهد باشگاه این کار را انجام دهد. کریمی منتظر شدیدترین برخورد از سوی باشگاه باشد. او 12 روز است به تمرینات نمی‌آید. باز هم می‌گویم اصلا قرار نبوده کریمی به بروجرد بیاید تور ارزان گوانجو و او به خاطر شرایطی که داشته باید در آبادان به صورت اختصاصی تمرین می‌کرده که از این کار امتناع کرده است.

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت تاکید کرد: به کمیته انضباطی نامه می‌زنیم و از او شکایت خواهیم کرد چرا که در تمرینات حاضر نشده است. از وضعیت کریمی راضی نیستم. او در هر 5 بازی به میدان رفته اما تاثیر مثبتی نداشته است. آگوستو سزار هافبک دفاعی ما در این 5 بازی ما 3 گل به ثمر رسانده اما کریمی تور مالزی نوروز 97 به عنوان وینگر یک توپ هم به تیر دروازه نزده است. او یا باید جدا شود و یا کاری که ما می‌گوییم انجام دهد. حرف‌هایی که او در مصاحبه‌اش با خبرگزاری فارس زده است صحت نداشته است. بیش از 20مورد سرپرست تیم به او و مدیر برنامه‌اش تماس گرفته و این موضوع را اعلام کرده است. 12 روز است که او در تمرینات حضور ندارد. این مسئله قانونی پیگیری می‌شود.

وی در مورد اینکه آیا دیدار این تیم مقابل آلومینیوم قیمت تور بالی اراک در روز سه شنبه برگزار می‌شود، تصریح کرد: با توجه به بازی جام حذفی، آن مسابقه انجام نمی‌شود اما امروز در یک دیدار دوستانه به مصاف نساجی بروجرد می‌رویم.

وی در رابطه با تساوی تیم ملی مقابل کره جنوبی، گفت: چیزی به عنوان تعریف و تمجید از تیم نمی‌توان گفت. آنها واقعا خوب کار می‌کنند و تبدیل به قطب اول آسیا شده‌اند. حتی 10 نفره شده ایران هم باعث نمی‌شود موقعیتی به کره جنوبی بدهیم. همین تور قشم ارزان حالا باید قرارداد کارلوس کی‌روش به مدت 4 سال تمدید شود و الان هم دیر شده است. تیم ملی مقتدرانه در آسیا، آقایی می‌کند و نباید کی‌روش را از دست بدهیم. از مهدی تاج خواهش می‌کنم هر چه سریع‌تر قرارداد کی‌روش را تمدید کنند چرا که حیف است او را از دست بدهیم. ما دیگر به راحتی نمی‌بازیم و شرایط‌مان به جایی رسیده در جایی که صعودمان قطعی شده نیازی به امتیاز نداریم و یک بازیکن تیم اخراج شده است قیمت تور سریلانکا حریف یک ضربه هم به دروازه ما نمی‌زند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *