ترامپ سرِ کره شمالی همه را به کشتن می‏ دهد! – آخرین اخبار روز

روزنامه بانی فیلم: در نمایش جدیدش در برادوی، مستندساز شهیر آمریکایی از خطرات رییس جمهوری فعلی آمریکا می گوید
در هفته ای که گذشت، این فیلمساز از طریق اتوبوس گروهی از مخاطبان برنامه اش را از تئاتر بلاسکوی نیویورک به برج ترامپ که در منهتن در نزدیکی آن قرار دارد برد تا به اعتراض علیه رییس جمهور بپردازند. آن موقع، رییس جمهور برای نخستین بار از ماه ژانویه تا به حال که وارد کاخ سفید شده، تور تبریز نوروز 97 به خانه اش در این برج بزرگ بازگشته بود.

این نمایش او که «شرایط تسلیم من» نام دارد، از آغاز همین ماه در برادوی روی صحنه رفته و این در حالی است که تنش های جهانی بین ایالات متحده و کره شمالی رو به افزایش بوده است. طی هفته های اخیر، کره شمالی یک موشک دیگر تست کرد و رسما اعلام کرد که بالاخره موشک هایش قابلیت و دوربردی لازم برای هدف گرفتن تمام ایالت های آمریکا را در اختیار دارند. در پاسخ تور سامویی نوروز 97 به او، ترامپ هم جنگ لفظی را گسترش داد و گفت اگر کیم جونگ-اون دست از این رفتارش برندارد، با «آتش و خشمی» مواجه خواهد شد که دنیا تا به حال به خود ندیده است.

روزنامه بانی فیلم: در نمایش جدیدش در برادوی، مستندساز شهیر آمریکایی از خطرات رییس جمهوری فعلی آمریکا می گوید.

هر یک از آن ها هم به ۱۰ نفر دیگر می گویند که دقیقا چه چیزی را اینجا دیدند و من چه کار کردم. یعنی من از طریق یک نمایش تور بالی برادوی توانسته ام به یک میلیون نفر آدم دسترسی پیدا کنم. هر شب وقتی که اینجا را ترک می کنم، حس می کنم کمی روحم ترمیم پیدا کرده و درماندگی کمتری دارم، حس می کنم کمی بیشتر کمک می کنم و از این قضیه جان سالم به در خواهیم برد.»

با این حال او می گوید از نمایش صحنه ای اش قدرت می گیرد، مخصوصا با توجه به اینکه هر شب نمایش او متفاوت است و چیزهای جدید می گوید. این در حالی است که هفته های افتتاحیه این تور آلمان نوروز 97 نمایش دقیقا مصادف با بحران شدید هسته ای و خشونت طرفداران برتری نژادی سفیدپوستان در شهر شارلوتس ویل شد.

مایکل مور می گوید: «تا وقتی که این دوره از نمایش تمام شود، بیش از ۱۰۰ هزار نفر آن را خواهند دید.

«شرایط تسلیم من» قرار است تا روز بیست و دوم اکتبر در تئاتر بلاسکو روی صحنه برود.

مور گفت: «امیدوارم یک نفر در پنتاگون از ما حفاظت کند. مثلا کاری کند که هر چیزی که در آن کیف تور زمینی اردبیل هسته ای است، شماره یک نفر یا چیزی مثل این باشد. فقط امیدوارم که رقم های واقعی نباشد چون آن وقت است که ما کاملا درمانده خواهیم شد.»

او این صحبت ها را طی نمایش روی صحنه تک نفره اش در برادوی زد که مخصوصا دونالد ترامپ را مورد هدف قرار می دهد و از مخاطبان و حضار می خواهد نفرت و بیزاری شان از حزب جمهوری خواه را تبدیل به مقاومت کنند.

مایکل مور ۶۳ ساله گفت: «این یارو همه مان را به کشتن تور تبریز هوایی می دهد. هیچ کس الان مسئولیت ریاست را بر عهده ندارد. این مرد کدهای هسته ای را در اختیار دارد.»

کارگردان فیلم «فارنهایت ۹/۱۱» یکی از سفت و سخت ترین منتقدان ترامپ است، کسی که به خاطر بیرون رفتن از توافق تغییرات اقلیمی پاریس به «جنایتی علیه بشریت» متهم شده است.

 به نقل از ایندپندنت، مایکل مور اخطار داده که دونالد ترامپ «همه مان را به کشتن می دهد».

این مستندساز خوش نقد گفته امیدوار تور هوایی یزد است «یک نفر در پنتاگون از ما محافظت کند» و کدهای شلیک موشک های هسته ای را از دست رییس جمهور دور نگه دارد.

مور: ترامپ سرِ کره شمالی همه مان را به کشتن می‏دهد 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *