نخستین اظهار نظر ماتوئدی بعد از پیوستن به یووه + وضعیت پرونده فوت 4 کارگر در کارخانه بازیافت – آخرین اخبار روز

ایسنا: ‌به نقل از  اسکای اسپورت، ماتوئدی، هافبک فرانسوی پاری ‌سن‌ ژرمن سرانجام بعد از کش و قوس های زیاد تصمیم گرفت که از این تیم جدا شود و با یوونتوس قرارداد رسمی امضا کرد
ماتوئدی بعد از پیوستن به یووه پیامی را در صفحه اجتماعی خود منتشر کرد و نوشت: خداحافظ پاری ‌سن‌ ژرمن. سلام به یوونتوس. امیدوارم که روزهای خوبی را در تیم جدیدم پشت سر بگذارم.

این بازیکن فرانسوی از سال 2011 در پاری قیمت تور دبی ‌سن‌ ژرمن بازی می‌کند و همواره یکی از بازیکنان تاثیر گذار تیمش بوده است. او توانست چهار عنوان قهرمانی را با PSG در لیگ فرانسه به دست آورد و با قراردادی سه ساله به یوونتوس پیوست.

ایسنا: ‌به نقل از  اسکای اسپورت، ماتوئدی، هافبک فرانسوی پاری ‌سن‌ ژرمن سرانجام بعد از کش و قوس های زیاد تصمیم گرفت که از این تیم جدا شود و با یوونتوس قرارداد رسمی امضا کرد.
ماسیمیلیانو آلگری تنها چند ساعت تور ارزان اسپانیا بعد از عقد قرارداد ماتوئدی با یووه او را در فهرست بازیکنانش برای دیدار برابر کالیاری در آغاز فصل جدید سری A قرار داد.

——————-
خبرگزاری میزان: بازپرس ویژه قتل دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان مشهد در تشریح آخرین وضعیت آخرین وضعیت پرونده فوت 4 کارگر در کارخانه بازیافت کاغذ، گفت: نظریه کارشناسی اعلام شد اما علت اصلی فوت 4 کارگر پس از وصول پاسخ آزمایشات سم‌شناسی توسط پزشکی قانونی تور تبریز مشخص می‎شود
گفتنی است: چهار کارگر کارخانه کمپوست در مشهد در 8 خرداد ماه سال جاری به علت سقوط به دستگاه خمیر کاغذ به شدت مجروح شدند و بعد از انتقال به بیمارستان جان خود را از دست دادند.

میرزایی بازپرس ویژه قتل دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان مشهد با اشاره به آخرین وضعیت پرونده فوت ۴ کارگر در کارخانه خمیر ضایعات کاغذ در شهر مشهد اظهار کرد: پرونده به کارشناسی ارجاع شد که پاسخ آن قیمت تور مالدیو اعلام و به هیئت‎های 5 نفره برای بررسی ارائه گردید.

خبرگزاری میزان: بازپرس ویژه قتل دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان مشهد در تشریح آخرین وضعیت آخرین وضعیت پرونده فوت 4 کارگر در کارخانه بازیافت کاغذ، گفت: نظریه کارشناسی اعلام شد اما علت اصلی فوت 4 کارگر پس از وصول پاسخ آزمایشات سم‌شناسی توسط پزشکی قانونی مشخص می‎شود.
وی ادامه داد: هرگونه اظهار نظر قطعی در رابطه با این پرونده، منوط به قیمت تور بالی اخذ پاسخ آزمایشات سم‌شناسی توسط پزشکی قانونی است تا علت اصلی فوت 4 کارگر کارخانه مشخص ‎شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *