بررسی صلاحیت وزرا در جلسات 10 ساعته مجلس + طاهران: امیدوارم کارت زردم را ببخشند – آخرین اخبار روز

خبرآنلاین: ساعات کار مجلس در روزهای رای اعتماد به کابینه دوازدهم مشخص و به ۱۰ساعت در روز افزایش یافت.

 در ادامه جلسه علنی امروز مسعود پزشکیان نایب رییس مجلس شورای اسلامی از نمایندگان مجلس درخواست کرد تا در رای گیری ساعت جلسات مجلس در طول بررسی صلاحیت کابینه دوازدهم شرکت کنند
خبرآنلاین: ساعات کار مجلس در روزهای رای اعتماد به کابینه دوازدهم مشخص و به ۱۰ساعت در روز افزایش یافت.
 در ادامه جلسه علنی امروز مسعود پزشکیان نایب رییس مجلس شورای اسلامی از نمایندگان مجلس درخواست کرد تا در رای گیری ساعت جلسات مجلس در طول بررسی صلاحیت کابینه دوازدهم شرکت کنند.

با شرکت 267 نماینده در این رای گیری، ساعات کار مجلس برای ارائه رای اعتماد به وزرای کابینه دوازدهم از ساعت 8 صبح تا 1 بعدازظهر و از ساعت 2 و 30 دقیقه تا 19 و 30 دقیقه بعدازظهر تعیین شد. 
——————-
خبرگزاری تسنیم: علی طاهران درباره شکست یک بر صفر تراکتورسازی مقابل استقلال، اظهار داشت: مقابل استقلال همانند دو دیدار گذشته‌مان خوب بازی کردیم، اما باز هم بدشانسی آوردیم
خبرگزاری تسنیم: علی طاهران درباره شکست یک بر صفر تراکتورسازی مقابل استقلال، اظهار داشت: مقابل استقلال همانند دو دیدار گذشته‌مان خوب بازی کردیم، اما باز هم بدشانسی آوردیم. هرچقدر فرصت ایجاد کردیم نتوانستیم دروازه استقلال را باز کنیم، اما آنها یک شوت از فاصله 40 متری زدند و به گل رسیدند.
بازیکن تراکتورسازی در مورد نامه امروز این باشگاه به سازمان لیگ برای بخشش کارت زرد او، گفت: روزبه چشمی پای من را لگد کرد. من رفتم که توپ را بزنم، بازیکن استقلال روی من خطا کرد، اما جالب اینجا بود که داور به من کارت زرد داد! ماندم که داور چطور به من کارت داد. داوران باید در قضاوت بازی‌های تراکتورسای دقت بیشتری به خرج بدهند. ما بازیکن نداریم، اگر بخواهیم هر بازی هم یک محروم بدهیم، دیگر چه کسی می‌خواهد برای‌مان بازی کند؟ امیدوارم کارت زرد اشتباهی که داور به من نشان داد بخشیده شود.

وی با اشاره به دیدار هفته آینده تراکتورسازی مقابل نفت تهران، خاطرنشان کرد: بازی سختی داریم، اما دیگر باید هرطور که شده نفت تهران را شکست بدهیم. در دیدار مقابل نفت تهران حق اشتباه کردن و امتیاز از دست دادن نداریم. واقعاً خوب بازی می‌کنیم، اما بدشانسی می‌آوریم و امتیاز از دست می‌دهیم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *