گردان: حق ما در آبادان باخت نبود + نوری: طلای جهانی را بگیرم به پابوس امام رضا می‌روم – آخرین اخبار روز

خبرگزاری تسنیم: شهاب گردان در مورد شکست پدیده مقابل صنعت نفت در هفته سوم لیگ برتر گفت:‌ هر دو تیم بازی خوبی انجام دادند، ولی به نظر من حق پدیده در این بازی شکست نبود و نتیجه مساوی عادلانه‌تر به نظر می‌رسد
گردان در مورد تقابل تیمش با استقلال خوزستان در هفته چهارم لیگ برتر اظهار داشت: ما بازی بسیار سختی در پیش داریم. اصلاً در لیگ امسال حریف آسان وجود ندارد. با این حال در مشهد بازی می‌کنیم و در تمام بازی‌های خانگی محکوم به برد هستیم. امیدوارم که بتوانیم استقلال خوزستان را شکست داده و شکست هفته قبل را جبران کنیم.

وی در ادامه افزود: هدف ما این است که امسال متفاوت‌‌تر از سال‌های گذشته نتیجه بگیریم و جزو تیم‌های بالای جدول باشیم. البته برای رسیدن به این هدف نباید مثل سال‌های گذشته به سادگی امتیاز از دست بدهیم، چون ممکن است دوباره با مشکل مواجه شویم. امیدوارم که بتوانیم با شرایط خوبی بازی‌ها را ادامه داده و باخت هفته گذشته را هم جبران کنیم.

خبرگزاری تسنیم: شهاب گردان در مورد شکست پدیده مقابل صنعت نفت در هفته سوم لیگ برتر گفت:‌ هر دو تیم بازی خوبی انجام دادند، ولی به نظر من حق پدیده در این بازی شکست نبود و نتیجه مساوی عادلانه‌تر به نظر می‌رسد. فرق ما با صنعت نفت این بود که آنها از فرصت‌های‌شان بهتر استفاده کردند و در نهایت برنده از زمین بیرون آمدند.
——————-
خبرگزاری تسنیم: حسین نوری در خصوص آخرین شرایط تمرینی خود پیش از مسابقات جهانی اظهار داشت: همه چیز خوب است و شرایط بدنی خوبی را دنبال می‌کنم و امیدوارم روز مسابقه همه چیز خوب باشد و کشتی‌های خوبی به نمایش بگذارم
فرنگی‌کار وزن 85 کیلوگرم کشورمان درباره حریفانش خاطرنشان کرد: کشتی‌گیران مجارستانی، آذری، آلمان، ترک و روسیه حریفان خوبی به حساب می‌آیند ولی امیدوارم همه آنها را شکست دهم.

وی در پاسخ به این سؤال که با توجه به اولین حضورش در مسابقات جهانی آیا دچار استرس نخواهد شد، عنوان کرد: استرس ندارم و شرایط خوبی خواهم داشت. با توجه به اینکه با اکثر حریفان تاکنون مبارزه داشته‌ام و گاهی مقابل آنها باخته‌ام و گاهی پیروز شدم اما امیدوارم روز خوبم باشد و کشتی خوبی نمایش دهم.

نوری ادامه داد: در گذشته در این وزن هم برنز دنیا را گرفته‌اند هم نقره و هم طلا و من هم امید دارم که خوشرنگ‌ترین مدال را به‌دست آورم تا به‌نوعی جواب زحماتم را بگیرم.

خبرگزاری تسنیم: حسین نوری در خصوص آخرین شرایط تمرینی خود پیش از مسابقات جهانی اظهار داشت: همه چیز خوب است و شرایط بدنی خوبی را دنبال می‌کنم و امیدوارم روز مسابقه همه چیز خوب باشد و کشتی‌های خوبی به نمایش بگذارم.
وی گفت: تاکنون پاریس نرفته‌ام و دوست دارم با طلا از پاریس بازگردم. قطعاً اگر طلا بگیرم آن را تقدیم امام رضا(ع) خواهم کرد و به پابوس ایشان خواهم رفت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *