رهبر کره شمالی به ارتش فرمان آماده باش داد + هافبک الاهلی دیدار برابر پرسپولیس را از دست داد – آخرین اخبار روز

خبرگزاری مهر: «کیم جونگ اون» رهبر کره شمالی به ارتش این کشور دستور داد برای هر گونه حمله موشکی احتمالی آماده باشد
بر این اساس رهبر کره شمالی مدتی طولانی این طرح را بررسی و در خصوص آن بحث و گفتگو کرده است.

خبرگزاری مهر: «کیم جونگ اون» رهبر کره شمالی به ارتش این کشور دستور داد برای هر گونه حمله موشکی احتمالی آماده باشد.

 خبرگزاری رسمی کره شمالی اعلام کرد «کیم جونگ اون» رهبر کره شمالی از جزئیات طرح حمله موشکی به جزیره گوام در خاک آمریکا، جایی که پایگاه های نیروی هوایی و دریایی ارتش آمریکا در آن واقع است، مطلع شده است.
——————-
ایسنا: ‌به نقل از الریاض، در یکی از حساس‌ترین دیدارهای دور رفت یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا، سه شنبه هفته آینده تیم فوتبال پرسپولیس در عمان به مصاف الاهلی عربستان می‌رود
تیسیر الجاسم، کاپیتان تاثیر گذار الاهلی هم در تمرین روز دوشنبه این تیم آسیب دید و وضعیت او برای حضور در دیدار برابر تیم فوتبال پرسپولیس در هاله‌ای از ابهام است.

خبر دیگر درباره باشگاه الاهلی این که سرانجام “ده سوزا” برزیلی وارد جده شد و به نظر می‌رسد که مشکلی برای عقد قرارداد با این تیم عربستانی نخواهد داشت. این بازیکن با رقم بسیار بالایی به الاهلی پیوست اما بعید به نظر می‌رسد  که به دیدار برابر تیم فوتبال پرسپولیس برسد.

الاهلی فصل جدید لیگ عربستان را با شکست آغاز کرد و از همین ابتدا زنگ خطر برای سرمربی این تیم به صدا در آمده است.

الاهلی در این دیدار حساس یکی از بهترین بازیکنان خود را در اختیار نخواهد داشت. منصور الحربی، هافبک تیم عربستانی به خاطر آسیب‌دیدگی‌ در دیدار برابر الإتفاق نمی‌تواند برابر پرسپولیس به میدان برود. آسیب‌دیدگی‌ این بازیکن جدی است و او تا سه هفته به میدان نخواهد رفت.

ایسنا: ‌به نقل از الریاض، در یکی از حساس‌ترین دیدارهای دور رفت یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا، سه شنبه هفته آینده تیم فوتبال پرسپولیس در عمان به مصاف الاهلی عربستان می‌رود. حریف تیم فوتبال پرسپولیس قبل از این دیدار حساس در وضعیت خوبی به سر نمی‌برد و این به سود نماینده ایران است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *