برزای و نه به پیشنهادهای داخلی + چلسی به دنبال اهداف یونایتد و لیورپول – آخرین اخبار روز

ورزش سه: شاید کمتر کسی فکر می کرد بهنام برزای که همراه با دیگر جوانان علیرضا منصوریان نیم فصل گذشته درخشید در لیگ هفدهم جایی در جمع آبی پوشان نداشته باشد
ورزش سه: شاید کمتر کسی فکر می کرد بهنام برزای که همراه با دیگر جوانان علیرضا منصوریان نیم فصل گذشته درخشید در لیگ هفدهم جایی در جمع آبی پوشان نداشته باشد.
بهنام که این روزها همه جوره از سوی بازیکنان استقلال از جمله کاپیتان آبی ها مورد لطف قرار می گیرد و حتی پست های اینستاگرامی او را بدون پاسخ نمی گذارد از سوی هواداران هم هنوز فراموش نشده و پای پست حمایتی اش از رحمتی به جای خالی او در استقلال اشاره دارند.

برزای فصل گذشته  آنچنان که باید و شاید از سوی منصوریان به بازی گرفته نشد اما دو حضورش درزمین باعث شد استقلال بازنده میدان نشود. برزای یک بار مقابل پیکان در شهر قدس و یک بار در نقش جهان مقابل سپاهان کمک کرد تا آبیهادست خالی زمین را ترک نکند.
با این حال برزای که این روزها شنیده می شود از چندتیم  لیگ برتری پیشنهاد دارد و سپاهان یکی از این تیم هاست هدف نخست خودش را حضور در اروپا و لژیونر شدن گذاشته است.

منصوریان که از این بازیکن همانند امثال نورافکن در نیم فصل نخست غافل شده بود با تغییر رویه و اعتماد به جوانانش کار را به بهترین شکل با آنها در آورد و برزای به خوبی توانست جواب اعتماد او را با دو گل و دو پاس گل دیگر بدهد و حتی یکی از مهره های کلیدی او در دربی خاطره انگیزی بود که سه بر دو به نفع آبی های پایتخت به پایان رسید.

——————-
خبرگزاری فارس: چلسی در اولین هفته لیگ جزیره به طرز ناباورانه‌ای مقابل برنلی با شکست 3 بر 2 روبه‌رو شد تا مدافع عنوان قهرمانی کار خود را با باخت آغاز کند
خبرگزاری فارس: چلسی در اولین هفته لیگ جزیره به طرز ناباورانه‌ای مقابل برنلی با شکست 3 بر 2 روبه‌رو شد تا مدافع عنوان قهرمانی کار خود را با باخت آغاز کند.
فیرجیل فان دایک از مدت‌ها پیش زیر نظر کلوپ قرار گرفته ولی هنوز با ساوتهمپتون به توافق نرسیده‌اند. اکنون کونته قصد کرده تا با 50 میلیون پوند، یک مدافع دیگر را به استمفورد آورد. آنتونی رودیگر، مدافع آلمانی رم،‌ ماه پیش به جمع بازیکنان کونته اضافه شده بود.

چلسی در این تابستان 3 خرید جدی انجام داده و با آوردن موراتا، رودیگر و باکایوکو نزدیک 130 میلیون پوند هزینه کرده است.

طبق گزارش میرر انگلیس، کونته برای ترمیم خط دفاعی و تهاجمی خود قصد دارد اهداف اصلی تیم‌های لیورپول و منچستریونایتد را خریداری کند.

ایوان پرشیچ نیز به یکی از اهداف چلسی بدل شده است. این بازیکن کروات اینترمیلان نزدیک 50 میلیون یورو ارزش دارد و باشگاه نراتزوری ابدا دلش برای فروش این مهاجم راضی نیست.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *