آزمایش قوانین جدید در والیبال امیدهای جهان + سورپرایز هوادار هیرنوین با پیراهن گوچی – آخرین اخبار روز

خبرگزاری تسنیم: به نقل از سایت فدراسیون والیبال، رقابت‌های قهرمانی زیر 23 سال جهان از 27 مرداد تا 4 شهریور ماه در قاهره مصر برگزار خواهد شد و ایران در گروه B این رقابت‌ها با تیم‌های الجزایر، چین، آرژانتین، روسیه و ترکیه روبرو خواهد شد
تفاوت این دوره از مسابقات که سومین دوره آن پس از شروع دوباره محسوب می‌شود، تغییر قوانین و مقرراتی خواهد بود که فدراسیون جهانی والیبال، FIVB برای اولین بار قصد دارد در این رقابت‌ها اعمال کند.

بر این اساس بازیکنان وقتی به خط سرویس می‌روند پس از ضربه نباید داخل محدوده زمین فرود آیند. تعداد امتیازاتی که یک تیم باید در ست برای پیروزی کسب کند به جای 25، 15 خواهد بود با این تفاوت که تیم برنده باید به جای 3 ست در 5 ست برنده باشد. از طرفی دیگر قانونی هم وضع شده بود که طبق آن بازیکن پشت خط زن هم حق فرود در یک سوم ابتدایی زمین را ندارد اما فدراسیون جهانی با تغییر این قانون وضعیت پشت خط زنان را به شرایط سابق بازگرداند تا این دو تغییر در رقابت‌های قهرمانی زیر 23 سال جهان آزمایش شود که در صورت موفقیت به مسابقات دیگر هم انتقال داده شود.

خبرگزاری تسنیم: به نقل از سایت فدراسیون والیبال، رقابت‌های قهرمانی زیر 23 سال جهان از 27 مرداد تا 4 شهریور ماه در قاهره مصر برگزار خواهد شد و ایران در گروه B این رقابت‌ها با تیم‌های الجزایر، چین، آرژانتین، روسیه و ترکیه روبرو خواهد شد.

از روز گذشته تمرینات تیم زیر 23 سال ایران در مجموعه ورزشی آزادی برگزار شده است و شاگردان سیچلو هفته آینده تهران را به مقصد قاهره برای حضور در رقابت های قهرمانی جهان ترک خواهند کرد.

——————-

خبرگزاری تسنیم: باشگاه هیرنوین هلند در اقدامی جالب‌توجه وفادارترین هوادار فصل خود را با اهدای پیراهن رضا قوچان‌نژاد، ملی‌پوش ایرانی و بهترین بازیکن فصل گذشته اردویژه سورپرایز کرد
خبرگزاری تسنیم: باشگاه هیرنوین هلند در اقدامی جالب‌توجه وفادارترین هوادار فصل خود را با اهدای پیراهن رضا قوچان‌نژاد، ملی‌پوش ایرانی و بهترین بازیکن فصل گذشته اردویژه سورپرایز کرد.

تیم هیرنوین در اولین بازی فصل جدید اردویژه هلند میهمان گرونیخن است. رضا قوچان‌نژاد در فصل گذشته این رقابت‌ها با به ثمر رساندن 19 گل به عنوان بهترین بازیکن سال از سوی هواداران هیرنوین انتخاب شده بود.

سورپرایز هوادار هیرنوین با پیراهن گوچی
سورپرایز هوادار هیرنوین با پیراهن گوچی

یان ویبه که عنوان وفادارترین هوادار تیم هیرنوین را یدک می‌کشد از سوی مقامات این باشگاه پیراهن رضا قوچان‌نژاد را دریافت کرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *