استارت ذوب آهن برای دربی نصف جهان + آژانس هواپیمایی دفتر باشگاه نفت را حراج کرد! – آخرین اخبار روز

خبرگزاری مهر: بازیکنان ذوب آهن اصفهان روز شنبه با دستور سرمربی خود به ریکاوری پرداختند و روز گذشته نیز به استخر رفتند
خبرگزاری مهر: بازیکنان ذوب آهن اصفهان روز شنبه با دستور سرمربی خود به ریکاوری پرداختند و روز گذشته نیز به استخر رفتند. آنها از امروز دوباره تمرینات خود را از سر خواهند گرفت تا برای دیدار حساس هفته ی آینده مقابل سپاهان، آماده شوند.
گفتنی است ذوب آهن در شرایطی به دیدار همشهری خود خواهد رفت که چهاز بازیکن این تیم یعنی عباسی، حدادی فر، مهدی پور و حسینی به دلیل مصدومیت و ولسیانی بازیکن گرجستانی این تیم هم به دلیل محرومیت نمی تواند برای این سبزپوشان به میدان بروند.

دربی اصفهان بین تیم های ذوب آهن و سپاهان روز پنجشنبه هفته جاری ساعت ۲۰:۱۵ در ورزشگاه فولاد شهر برگزار می شود.

——————-
خبرگزاری فارس: دفتر باشگاه نفت تهران که در خیابان بزرگمهر تهران قرار داشت به دلیل بدهی 840 میلیون تومانی این باشگاه به یک شرکت هواپیمایی توقیف شد!

مسعود زارع مدیر دفتر هواپیمایی سهند گفت: به دلیل طلبی که از این باشگاه داشتم دفتر باشگاه نفت را در خیابان بزرگمهر توقیف کردم
وی ادامه داد: 4 ماه طول کشید تا حکم دادگاه به نفع من صادر شد و الان همان طور که می‌دانید در حال طی شدن مراحل اداری هستیم. قرار است این ملک به حراج گذاشته شود تا من هم به طلبم برسم.

خبرگزاری فارس: دفتر باشگاه نفت تهران که در خیابان بزرگمهر تهران قرار داشت به دلیل بدهی 840 میلیون تومانی این باشگاه به یک شرکت هواپیمایی توقیف شد!
مسعود زارع مدیر دفتر هواپیمایی سهند گفت: به دلیل طلبی که از این باشگاه داشتم دفتر باشگاه نفت را در خیابان بزرگمهر توقیف کردم. من به دلیل طلبم از این باشگاه شکایت کرده بودم و حتی اقرار هم داشتم. البته 2 بار هم فرصت دفاع به مسئولان باشگاه نفت داده شد که برای دفاع نیامدند چون خودشان هم می‌دانستند که به من بدهکار هستند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *