استادیوم تختی؛ سیگار بسته‌ای 40 هزار تومان + درخواست اولیای دم «بنیتا» از قاضی – آخرین اخبار روز

خبرگزاری مهر: دیدار دو تیم پرسپولیس و نفت تهران از هفته سوم لیگ هفدهم از ساعت ۲۰:۴۵ دقیقه در ورزشگاه تختی برگزار خواهد شد
* طرفداران پرسپولیس، برانکو ایوانکوویچ، سیدجلال حسینی و گادوین منشا را مورد تشویق قرار دادند.

خبرگزاری مهر: دیدار دو تیم پرسپولیس و نفت تهران از هفته سوم لیگ هفدهم از ساعت ۲۰:۴۵ دقیقه در ورزشگاه تختی برگزار خواهد شد. حاشیه های قبل از این دیدار را در زیر خواهید خواند:

* با اینکه از ابتدای فصل فروش و کشیدن سیگار در ورزشگاه های ایران ممنوع شده است اما در استادیوم تختی برخی سودجویان سیگار را بسته ای ۴۰ هزار تومان به هواداران می فروختند و متاسفانه هیچ نظارتی بر روی این مساله وجود نداشت.

* حمید درخشان از سوی هواداران مورد تشویق قرار گرفت.

* صندلی جایگاه خبرنگاران و VIP کثیف بود و همین مساله باعث اعتراض تعدادی از خبرنگاران و افرادی که بلیت VIP داشتند شده بود.

* هواداران پرسپولیس علیه هاشم بیک زاده بازیکن پیشین استقلال و عضو فعلی تیم نفت تهران شعار دادند.

* حاضرین در ورزشگاه به خاطر نبود امکانات بسیار معمولی در ورزشگاه تختی علیه فدراسیون شعار دادند.

——————-
جام جم آنلاین: والدین بنیتای هشت ماهه که قربانی خودرو سرقتی دو جوان معتاد شده بود، با حضوردر دادسرای جنایی تهران خواستار قصاص هرچه سریع‌تر قاتل فرزندشان شدند
سارقان ساعاتی بعد خودرو را در مامازند رها کردند که همین باعث شد دختر بی‌گناه داخل خودرو بماند و فوت کند.

با دستگیری متهمان، یکی از آنها اعتراف کرد که در سرقت نقش داشته و دیگری مدعی بود خودرو را با بچه رها کرده که منجر به مرگ او شده است. آنها بعد از بازسازی صحنه قتل روانه بازداشتگاه پلیس شدند.

درحالی که تحقیقات از این دو متهم سابقه‌دار ادامه داشت، والدین داغدیده بنیتا در دادسرای جنایی تهران حاضر شدند.

آنها نزد قاضی پرونده به تشریح ماجرای سرقت خودرو، وسایل داخل آن و نحوه ربوده شدن دخترشان پرداختند و برای سارقان که در اقدامی هولناک باعث مرگ فرزندشان شده بودند، درخواست قصاص کردند و خواستند هرچه سریع‌تر متهمان قصاص شوند.

بنیتای هشت ماهه 29 تیر امسال زمانی که درصندلی عقب خودروی پراید پدرش مقابل خانه‌شان در منطقه مشیریه قرار داشت، از سوی دو سارق معتاد همراه خودرو ربوده شد.

با ثبت اظهارات والدین دختر هشت ماهه، تحقیقات قضایی همچنان از متهمان ادامه دارد تا با پایان یافتن تحقیقات پرونده به دادگاه ارسال و متهمان پای میز محاکمه بنشینند.

جام جم آنلاین: والدین بنیتای هشت ماهه که قربانی خودرو سرقتی دو جوان معتاد شده بود، با حضوردر دادسرای جنایی تهران خواستار قصاص هرچه سریع‌تر قاتل فرزندشان شدند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *