سقوط کارگر 23 ساله به عمق چاه + پیشنهاد عجیب میلان برای جذب زلاتان! – آخرین اخبار روز

خبرگزاری مهر: با تلاش نیروهای آتش نشانی کارگر جوانی که به عمق چاه سقوط کرده بود و به شدت از ناحیه کمر دچار آسیب دیدگی شده بود نجات یافته و به بیمارستان منتقل شد
خبرگزاری مهر: با تلاش نیروهای آتش نشانی کارگر جوانی که به عمق چاه سقوط کرده بود و به شدت از ناحیه کمر دچار آسیب دیدگی شده بود نجات یافته و به بیمارستان منتقل شد.
وقتی شهروندان متوجه بروز این حادثه شدند با سامانه ۱۲۵ تماس گرفته و درخواست کمک کردند که آتش نشانان ایستگاه ۵۳ بی درنگ با هماهنگی ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران، ساعت ۱۰:۲۰ صبح امروز خود را به خیابان شهید بهشتی(مسیر شرق به غرب)، حوالی خیابان بخارست رساندند.

به گفته نادر خوش نیت افسر آماده منطقه شش عملیات آتش نشانی، در محل حادثه یک ساختمان اداری ۱۶ طبقه مشاهده شد که در طبقه منفی سه این ساختمان کارگران در حال حفاری یک حلقه چاه بودند و یک کارگر ۲۳ ساله تبعه افغان در حال ورود به چاه بود که ناگهان طناب نگه دارنده وی پاره شده و کارگر جوان به عمق ۱۶ متری چاه سقوط کرد.

وی افزود: در هنگام سقوط کارگر ۲۳ ساله یک کارگر دیگر در عمق چاه مشغول کار بود که خوشبختانه به وی آسیبی نرسید اما کارگر سقوط کرده به عمق چاه به شدت دچار مصدومیت شده و قادر به حرکت نبود.

افسر آماده منطقه شش عملیات ادامه داد: نیروهای آتش نشانی به محض رسیدن به محل حادثه و انجام ایمن سازی، با بکارگیری تجهیزات مخصوص خود را به عمق چاه رساندند و با احتیاط کامل، کارگر مصدوم را به سطح زمین منتقل کرده و وی را برای اقدامات بعدی تحویل امدادگران اورژانس حاضر در محل دادند.

——————-

ورزش سه: ممکن است زلاتان با قراردادی عجیب در فصل آتی برای تیم میلان ایتالیا به میدان برود.

 زلاتان از اواخر فصل گذشته و مصدومیت برابر اندرلخت از میادین دور بوده و احتمالا در اواخر سال جاری یا اوایل سال 2018، دوباره شرایط حضور در میادین را پیدا خواهد کرد و از همین حالا شایعاتی در مورد آینده او مطرح شده است
با توجه به سن و البته آسیب دیدگی شدید زلاتان، هنوز مشخص نیست که شرایط وی در صورت بازگشت احتمالی به میدان چگونه است اما همانگونه که سران میلان تایید کردند، ممکن است روسونری یکی از مقاصد احتمالی این بازیکن باشد.

ورزش سه: ممکن است زلاتان با قراردادی عجیب در فصل آتی برای تیم میلان ایتالیا به میدان برود.

لارپوبلیکا ادعا کرد که به جز یونایتد، میلان هم یکی از تیم هایی است که برای خرید زلاتان وارد عمل شده اما این تیم قصد دارد پیشنهاد عجیب بازی به بازی را به زلاتان ارائه دهد به طوریکه در هر دیداری که زلاتان برای میلان به میدان رفت، این تیم ملزم به پرداخت یک میلیون یورو به این ستاره سوئدی خواهد بود.

 زلاتان از اواخر فصل گذشته و مصدومیت برابر اندرلخت از میادین دور بوده و احتمالا در اواخر سال جاری یا اوایل سال 2018، دوباره شرایط حضور در میادین را پیدا خواهد کرد و از همین حالا شایعاتی در مورد آینده او مطرح شده است.

پیشنهاد عجیب میلان برای جذب زلاتان!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *