سامسونگ و عرضه زودهنگام گلکسی‌ نوت 8 پس از معرفی؟ – دیجیاتو + نانگ: از پارس جنوبی نباید انتظار قهرمانی داشت – آخرین اخبار روز

اگر شما هم در انتظار گلکسی نوت ۸ مانده‌اید، برای‌تان جالب است بدانید که احتمالاً موبایل سامسونگ زودتر از آنچه تصور می‌شد، به بازار عرضه می‌شود
اگر شما هم در انتظار گلکسی نوت ۸ مانده‌اید، برای‌تان جالب است بدانید که احتمالاً موبایل سامسونگ زودتر از آنچه تصور می‌شد، به بازار عرضه می‌شود. معمولاً فاصله‌ای چند هفته‌ای میان زمان معرفی و عرضه موبایل‌های سامسونگ وجود دارد ولی حالا یکی از کارمندان فروشگاه «Best Buy» در Reddit خبر داده که نوت ۸ دست کم در آمریکا با فاصله زمانی تنها یک روز از معرفی، عرضه خواهد شد.

اما همانگونه که ذکر شد، معمولاً چند هفته طول می‌کشد تا سامسونگ موبایل‌های جدیدش را وارد بازارهای جهانی کند ولی شاید این بار داستان متفاوت باشد و با نگاهی به اتفاقاتی که برای نسل قبلی همین موبایل افتاد، شرکت کره‌ای بخواهد نوت ۸ را با فاصله‌ای اندک از معرفی، به دست کاربر برساند تا زودتر نشان دهد که توانسته مشکلات این سری از موبایل‌هایش را برطرف کند.

همانگونه که قبلاً هم به شکل رسمی گزارش شده، موبایل سامسونگ در روز ۲۴ آگوست – دوم شهریور ماه در مراسم Unpacked معرفی می‌شود. در صورتی که خبر این عرضه زودهنگام درست باشد، تقریباً ۱۰ روز با رسیدن گلکسی نوت ۸ به فروشگاه‌های آمریکایی فاصله باقیست و سامسونگ معمولاً با سرعت زیادی موبایل‌های پرچمدار خود را به سایر نقاط جهان می‌رساند. سامسونگ ایران هم چند سالی است که به عرضه موبایل‌های پرچمدار در کشورمان سرعت بخشیده.

——————-
خبرگزاری میزان: آلویس نانگ در  خصوص دیدار پارس جنوبی جم مقابل سپاهان اظهار داشت: مصدوم بودم اما به خاطر تیمم برابر سپاهان بازی کردم
وی ادامه داد:بازی با سپاهان برای ما مهم بود. چون می‌دانستیم با تیم خوبی بازی داریم. در این بازی من متوجه شدم سپاهان در هفته‌های آینده خود را بیش از این خطرناک نشان خواهد داد.

خبرگزاری میزان: آلویس نانگ در  خصوص دیدار پارس جنوبی جم مقابل سپاهان اظهار داشت: مصدوم بودم اما به خاطر تیمم برابر سپاهان بازی کردم. البته می‌دانم که در حد خودم نبودم و باید بهتر بازی می‌کردم، ولی با توجه به مشورتی که با سرمربی تیم داشتم به این نتیجه رسیدیم که من بازی کنم و فکر می‌کنم تصمیم خوبی هم بود.
نانگ به بازی با صنعت نفت آبادان اشاره کرد و گفت: بازی خوبی از آب در می‌آید. چرا که می‌دانم در آبادان چطور فوتبال بازی می‌کنند. با این حال امیدوارم برنده ما باشیم و باز هم در کنار مردم جم جشن بگیریم.

این مهاجم افزود: از تیم ما نباید انتظار قهرمانی داشت چون هر چند برخی بازیکنان باتجربه در جمع ما هستند، ولی همچنان تیمی تازه وارد به حساب می‌آییم. همین که بتوانیم خود را در نیمه بالای جدول نگه داریم برای تیم ما موفقیت محسوب می‌شود.

نانگ در خصوص وضعیت تیم پارس جنوبی و این که می‌توانند این شرایط را ادامه دهند گفت: البته تیم ما خوب است و اتفاقی ۷ امتیاز نگرفتیم. ما بازیکنان خوبی داریم که به راحتی تاکتیک پذیر هستند. از طرفی کادر فنی در کنار فکر فنی که دارند به راحتی از بازیکنان بازی می‌گیرند. می‌دانم که تیم ما در ادامه هم می‌تواند به روند خوب خود ادامه دهد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *