تیراندازی به محیط بان خوزستانی + زکی پور دیدار با تراکتور را از دست می دهد؟ – آخرین اخبار روز

خبرگزاری مهر: به نقل از روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست خوزستان، صبح امروز نیروهای یگان حفاظت شهرستان امیدیه در حین گشت و کنترل مناطق تحت مدیریت از سوی افراد ناشناس در یک خودرو مورد حمله با اسلحه گرم  قرار گرفتند
در این حادثه یکی از محیط بانان منطقه به نام منصور احمدی مورد اصابت گلوله قرار گرفت و از ناحیه پا، کتف و صورت مجروح شد که بلافاصله برای درمان به بیمارستان گلستان اهواز منتقل وتحت عمل جراحی قرار گرفت.

خبرگزاری مهر: به نقل از روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست خوزستان، صبح امروز نیروهای یگان حفاظت شهرستان امیدیه در حین گشت و کنترل مناطق تحت مدیریت از سوی افراد ناشناس در یک خودرو مورد حمله با اسلحه گرم  قرار گرفتند.
به گفته پزشکان حال عمومی این محیطبان خوب است.

——————-

ورزش سه: میلاد زکی پور مدافع تیم فوتبال استقلال یکی دیگر از بازیکنان مصدوم استقلال است که تردیدهای زیادی برای حضور او برابر تراکتورسازی وجود دارد
با غیبت زکی پور، یعقوب کریمی گزینه اول منصوریان برای حضور در سمت چپ خط دفاعی برابر تراکتورسازی خواهد بود تا به این ترتیب کریمی نیز اولین بازی خود با پیراهن استقلال در فصل جاری را پشت سر بگذارد.

ورزش سه: میلاد زکی پور مدافع تیم فوتبال استقلال یکی دیگر از بازیکنان مصدوم استقلال است که تردیدهای زیادی برای حضور او برابر تراکتورسازی وجود دارد. مدافع چپ آبی ها که در دو دیدار ابتدایی برای استقلال 90 دقیقه به میدان رفته بود در تمرین روز سه شنبه دچار مشکل شد تا شانس زیادی برای حضور برابر تراکتورسازی نداشته باشد.

به این ترتیب زکی پور مصدوم جدید رختکن استقلال در کنار پادوانی، فرشید اسماعیلی، فرشید باقری و امید ابراهیمی است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *