اکبری: نمی‌توانیم هیچ تیمی را دست کم بگیریم + بازرسی FBI از منزل رئیس کمپین انتخاباتی ترامپ – آخرین اخبار روز

خبرگزاری فارس: به نقل از سایت فدراسیون والیبال، پیمان اکبری، مربی تیم ملی والیبال ایران اظهار داشت: وضعیت تیم نسبت به لیگ جهانی بهتر شده است
خبرگزاری فارس: به نقل از سایت فدراسیون والیبال، پیمان اکبری، مربی تیم ملی والیبال ایران اظهار داشت: وضعیت تیم نسبت به لیگ جهانی بهتر شده است. مصدومیت بازیکنان کم شده و بازیکنانی که به دلیل مشکلات جسمی، آمادگی پایینی داشتند به آمادگی خوبی رسیده‌اند.
وی درباره حمایت مردم اردبیل از تیم ملی گفت: در چند روزی که در این شهر بوده ایم همیشه به تیم ملی لطف داشته اند. امیدوارم با موفقیت در این مسابقات، پاسخ محبت مردم اردبیل را بدهیم.

وی درباره مسابقات انتخابی قهرمانی جهان گفت: اگرچه کلاس والیبال ایران با دیگر تیم های آسیایی متفاوت است اما نمی توانیم هیچ تیمی را دست کم بگیریم. مسابقات تیم های چین، کره جنوبی، قطر و قزاقستان در رقابت های قهرمانی آسیا را آنالیز کرده ایم و به نظرم چین از همه خطرناک تر است.

تیم های ایران، کره جنوبی، چین، قطر و قزاقستان در این رقابت ها به مصاف هم می روند و در نهایت دو تیم برتر راهی رقابت های قهرمانی جهان که سال آینده به میزبانی ایتالیا و بلغارستان برگزار می شود، راه پیدا خواهد کرد.

رقابت های انتخابی مسابقات قهرمانی 2018 جهان از 19 تا 23 در سالن حسین رضازاده اردبیل برگزار می‌شود.

اکبری گفت: باید در دو مسابقه اول و دوم خود با کره جنوبی و چین خوب شروع کنیم تا گام بلندی به سوی رقابت های قهرمانی جهان برداریم.

——————-
خبرگزاری مهر: به نقل از اسپوتنیک، پلیس فدرال آمریکا (اف بی آی) امروز به یکی از منازل مسکونی مورد استفاده توسط «پل مانافورت»، مدیر کمپین تبلیغاتی رئیس جمهوری این کشور مراجعه کرده و آنجا را مورد تفحص و بازرسی قرار داد
گفته می شود این بازرسی درست یک روز پس از دیدار مانافورت با اعضای کمیسیون اطلاعات سنای آمریکا و تقدیم چندین سند در خصوص پرونده دخالت روسیه در انتخابات آمریکا به آنها صورت گرفته است.

به نوشته واشنگتن پست، پلیس فدرال آمریکا پیش از این نیز در تاریخ ۲۶ جولای سال جاری میلادی با حکم بازرسی به منزل مانافورت مراجعه کرده و اقدام به ضبط کلیه اسناد و مدارک یافت شده در منزل رئیس کمپین انتخاباتی دونالد ترامپ نمود.

به گفته اف بی آی، این تفتیش منزل مانافورت در پی اتهامات وارد شده علیه دونالد ترامپ در خصوص همدستی با روسیه در جهت تاثیر گذاشتن بر نتیجه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا صورت گرفته است.

سخنگوی مانافورت در واکنش به بازجویی امروز اف بی آی از منزل وی اعلام کرد که وی نهایت همکاری را با مامورین اف بی آی داشته و برای اجرای قانون به آنها کمک کرده است.

خبرگزاری مهر: به نقل از اسپوتنیک، پلیس فدرال آمریکا (اف بی آی) امروز به یکی از منازل مسکونی مورد استفاده توسط «پل مانافورت»، مدیر کمپین تبلیغاتی رئیس جمهوری این کشور مراجعه کرده و آنجا را مورد تفحص و بازرسی قرار داد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *