6 ماه چشم انتظارِ بازگشت «ابوالفضل» + مدال طلای جهان در پرتاب دیسک، سهم لتونی شد – آخرین اخبار روز

روزنامه ایران: هنوز چند روزی از پیدا شدن «ملیکا»ی مشهدی در اصفهان نگذشته که خانواده دیگری از اهالی محلات حاشیه شهرمشهد، برای یافتن پسر 10 ساله‌شان از مردم و رسانه‌ها کمک خواسته‌اند
شش ماه است وقتی عقربه‌های ساعت به 5 و نیم عصر می‌رسند، قلب مادر و پدر «ابوالفضل جهانشیری» تندتر می‌زند. چراکه آنها همچنان در شوک روز هجدهم اسفند سال گذشته هستند و هر روز منتظرند تا پسر نوجوانشان وارد اتاق شود.

روزنامه ایران: هنوز چند روزی از پیدا شدن «ملیکا»ی مشهدی در اصفهان نگذشته که خانواده دیگری از اهالی محلات حاشیه شهرمشهد، برای یافتن پسر 10 ساله‌شان از مردم و رسانه‌ها کمک خواسته‌اند.

وقتی ماجرای ملیکا را شنیدیم به خانه آنها رفتیم تا از پدر و مادرش کمک بگیریم. حالا هم از مسئولان، مردم و خبرنگاران می‌خواهیم کمک‌مان کنند.

ابوالفضل آن روز برای بازی با بچه‌ها لباس ورزشی آبی رنگش را پوشید و از پدر و مادرش برای رفتن به کوچه اجازه گرفت اما پس از آن هرگز برنگشت. هوا رو به تاریکی می‌رفت که خانواده برای صدا کردن ابوالفضل به کوچه رفتند اما اثری از او ندیدند. مادر گریه می‌کرد و با گریه، پسرش را صدا می‌زد. پدرهم بی‌قرار این سو و آن سو می‌رفت.

محمد بوستانی، فرمانده انتظامی مشهد نیز دراین باره گفت: ابوالفضل سال گذشته گم شده است و پیگیری‌ها در این رابطه ادامه دارد.

پدر ابوالفضل می‌گوید: «ما در حاشیه شهر مشهد در جاده سیمان منطقه  « ده رود» زندگی می‌کنیم و از کودک 8 ماهه تا 11 ساله در اینجا ربوده و تنها یکی پیدا شده است.

مادرش حال خوبی ندارد و مدام قرص اعصاب مصرف می‌کند. به خاطر این موضوع کارم را از دست داده‌ام و آرامش از زندگی‌مان رفته است و درخواست کمک دارم.»

——————-

ایسنا: در دومین روز از رقابت‌های جهانی دوومیدانی لندن، ورزشکاران در فینال ماده پرتاب دیسک به میدان رفتند و نماینده کشور لتونی با رکورد ۶۹
لاکلس وسپر با ۶۳.۷۶ از اتریش

روبرت یوربانک با ۶۴.۱۵ از لهستان

ماسون فینلی با ۶۸.۰۳ از آمریکا

اندروس فینال گودزایس با ۶۹.۲۱ از لتونی

تروس اسمیکل با ۶۴.۰۴ از جامائیکا

پیتر مالچاوسکی با ۶۵.۲۴ از لهستان

دانیل استایل با ۶۹.۱۹ از سوئد

فردریک داکرس با ۶۵.۸۳ از جامائیکا

ایسنا: در دومین روز از رقابت‌های جهانی دوومیدانی لندن، ورزشکاران در فینال ماده پرتاب دیسک به میدان رفتند و نماینده کشور لتونی با رکورد ۶۹.۲۱ به عنوان قهرمانی جهان دست یافت.

رده‌بندی پرتاب دیسک جهانی ۲۰۱۷:

بعد از او دانیل استایل سوئدی با رکورد ۶۹.۱۹ و موسان فینلی آمریکایی با رکورد ۶۸.۰۳ در رده دوم و سوم ایستادند.

روبرت هارتینگ با ۶۵.۱۰ از آلمان

پارلیس با ۶۳.۱۷ از قبرس

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *