اظهارات جالب گاتلین پس از شکست بولت + عراق: به آمریکا اجازه ایجاد پایگاه نظامی نمی‌دهیم – آخرین اخبار روز

ایسنا: دونده آمریکایی پس از شکست حریف قدیمی‌اش در فینال دو 100 متر جهان با شگفتی درباره این قهرمانی صحبت کرد.

 به نقل از آس، جاستین گاتلین بامداد یکشنبه توانست در نهایت شگفتی یوسین بولت را پشت سر بگذارد و  قهرمان دو 100 متر مسابقات جهانی لندن شود

دونده آمریکایی به تمجید از بولت پرداخت و گفت: تنها می‌توان او را تجمید کرد. بولت یک اسطوره است که بدون شک بهترین دونده سرعت تاریخ است.

دونده 35 ساله که به خاطر دوپینگ مدتی از شرکت در مسابقات محروم بود با سوت‌های اعتراض‌آمیز تماشاگران روبه‌رو شد(او پس از قهرمانی تماشاگران را به سکوت واداشت) اما توانست با کسب مدال طلا عنوان مسن‌ترین قهرمان دو 100 متر را به خود اختصاص داد. گاتلین در این باره اظهار کرد: به این موضوع فکر نمی‌کنم که مسن‌ترین قهرمان هستم تنها می‌خواهم از این لحظه لذت ببرم و با تمام قدرت به رقابت ادامه دهم. از این پس گام به گام پیش می‌روم. باید دید چه مقدار پیشرفت خواهم کرد.

 به نقل از آس، جاستین گاتلین بامداد یکشنبه توانست در نهایت شگفتی یوسین بولت را پشت سر بگذارد و  قهرمان دو 100 متر مسابقات جهانی لندن شود. دونده آمریکایی پس از این قهرمانی، گفت: آیا واقعیت دارد؟ بالاخره قهرمان جهان شدم؟ این کار را به خاطر خودم، خانواده‌ام، مربی‌ام و کشورم انجام دادم.

اظهارات جالب گاتلین پس از شکست بولت

ایسنا: دونده آمریکایی پس از شکست حریف قدیمی‌اش در فینال دو 100 متر جهان با شگفتی درباره این قهرمانی صحبت کرد.

——————-
خبرگزاری تسنیم: به نقل از خبرگزاری رسمی عراق (واع)، «خالد الأسدی»، عضو فراکسیون دولت قانون در پارلمان عراق و سخنگوی این فراکسیون اعلام کرد ملت عراق وجود پایگاه های نظامی بیگانه را در خاک خود بر نمی‌تابد و آزادسازی شهر «تلعفر» نیز نمی‌تواند دلیلی بر چنین چیزی باشد
خبرگزاری تسنیم: به نقل از خبرگزاری رسمی عراق (واع)، «خالد الأسدی»، عضو فراکسیون دولت قانون در پارلمان عراق و سخنگوی این فراکسیون اعلام کرد ملت عراق وجود پایگاه های نظامی بیگانه را در خاک خود بر نمی‌تابد و آزادسازی شهر «تلعفر» نیز نمی‌تواند دلیلی بر چنین چیزی باشد.
الاسدی تاکید کرد: مشارکت هر یک از نیروهای به اصطلاح «ائتلاف بین‌الملی» در حمایت از عراق در جنگ علیه گروه (تکفیری صهیونیستی) داعش و جنگ آینده برای آزادسازی تلعفر نمی تواند دلیلی بر ایجاد پایگاه نظامی در خاک عراق باشد. تمام آنچه نیروهای ما در جنگ‌های خود از آمریکا و دیگران نیاز دارند، پشتیبانی نظامی، لجستیکی و اطلاعاتی است.

وی افزود: در عملیات نیروهای آمریکایی برای آزادسازی شهرهای عراق پایگاه نظامی بیگانه ایجاد نشد؛ از این روست که عراقی‌ها اجازه نمی‌دهند، آمریکایی‌ها به ایجاد پایگاه نظامی در کشورشان اقدام کنند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *