دستگاه ارزی کشور به یک «عراقچی» رسید + شاگردان کواچ مغلوب ایتالیا شدند – آخرین اخبار روز

خبرگزاری ایسنا: رئیس کل بانک مرکزی دستگاه ارزی کشور را به سیداحمد عراقچی سپرد. وی برادرزاده عباس عراقچی -معاون وزارت امور خارجه- است
در عین حال که وی مدیرعاملی کارگزاری بورس، عضو غیرموظف هیات مدیره شرکت سرمایه‌گذاری های خارجی ایران در وزارت اقتصاد، مشاور رییس کل بانک مرکزی نیز بوده است.

احمد عراقچی جوان، که به تازگی بعد از اتمام ماموریت خود در سازمان بورس به بانک مرکزی برگشته بود اکنون در یکی از مهمترین و حساس ترین پست ها و معاونت های بانک مرکزی قرار گرفته است.

رئیس کل بانک مرکزی در تازه ترین تصمیم خود غلامعلی کامیاب که همزمان با حضور وی در بانک مرکزی به سمت معاونت ارزی این بانک برگزیده شده بود را کنار گذاشته و احمد عراقچی را جایگزین او کرده است.

عراقچی حضور در وزارت اقتصاد و بانک مرکزی  در پرونده کاری خود داشته و البته قبل از برگشت اخیر به بانک مرکزی عضو هیأت مدیره سازمان بورس و همچنین معاو ن اجرایی این سازمان بود.

خبرگزاری ایسنا: رئیس کل بانک مرکزی دستگاه ارزی کشور را به سیداحمد عراقچی سپرد. وی برادرزاده عباس عراقچی -معاون وزارت امور خارجه- است.

با ماندگار شدن ولی الله سیف در برج لاجوردی میرداماد اکنون وی دست به تغییراتی بزرگ در هیات عامل خود زده است.
——————-
خبرگزاری تسنیم: تیم ملی والیبال ایتالیا در نخستین بازی تدارکاتی خود بعد از لیگ جهانی 2017 و پیش از آغاز مسابقات قهرمانی مردان اروپا موفق شد تیم ملی اسلوونی را با نتیجه 3 بر صفر مغلوب کند
ایتالیا در این دیدار در 3 ست متوالی با نتایج 25 بر 22، 25 بر 16 و 25 بر 15، نایب قهرمان سال 2015 اروپا را مغلوب کرد. لوکا وتوری و فیلیپو لانزا هر کدام 13 امتیاز برای آتزوری و تینه اورنات 8 امتیاز برای اسلوونی کسب کردند. 63 درصد از حملات ایتالیا در این بازی تدارکاتی موفق بود.

ایتالیا در لیگ جهانی 2017 به مقام دوازدهم رسید که بدترین نتیجه تاریخ این تیم در لیگ جهانی است.

خبرگزاری تسنیم: تیم ملی والیبال ایتالیا در نخستین بازی تدارکاتی خود بعد از لیگ جهانی 2017 و پیش از آغاز مسابقات قهرمانی مردان اروپا موفق شد تیم ملی اسلوونی را با نتیجه 3 بر صفر مغلوب کند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *