سامانه ثبت «قرارداد کار» رونمایی شد + استقبال ستاره بسکتبال لبنان از ملی پوشان ایران – آخرین اخبار روز

خبرگزاری تسنیم: در نشست تخصصی امنیت شغلی همراه با امنیت سرمایه‌گذاری و تولید که از صبح امروز با حضور علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، شهیندخت مولاوردی معاون امور زنان رئیس جمهور و تشکل های کارگری و کارفرمایی در مجموعه تلاش برگزار شد، سامانه جامع روابط کار رونمایی شد
 پیش از این اسماعیل ظریفی آزاد، مدیرکل روابط کار و جبران خدمت وزارت کار ، از رونمایی «سامانه ثبت قراردادهای کار» در نیمه مرداد ماه خبر داد و گفت: در این سامانه علاوه بر اینکه کارفرمایان مکلف می‌شوند تمام نسخه‌های قرارداد منعقده اعم از دائم و موقت را روی سامانه آپلود کنند، مکلف هستند قراردادهای شفاهی را هم درج کنند.

 ظریفی آزاد گفت که «طرح امنیت شغلی» با «سامانه ثبت قراردادهای کار» مرتبط است. در این سامانه اطلاعات کامل از کارگر و کارفرما و روابط کار آنها وجود دارد.

 ذیل سامانه جامع روابط کار بیش از 30نرم افزار و سامانه طراحی شده که یکی از این نرم افزارها مربوط به ثبت قراردادهای کار و ثبت دادخواست‌ها است.

مدیرکل روابط کار و جبران خدمت وزارت کار ادامه داد: درباره قرارداد شفاهی باید مشخصات کارگر در این سامانه ثبت و درج شود. این سامانه یکی از 30 سیستم جامع روابط کار است. 29 سیستم دیگر در زمینه روابط کار وجود دارد. تمام فعالیت‌های روابط کار طی چندماه آینده به وب متصل و دیجیتالی خواهد شد.

خبرگزاری تسنیم: در نشست تخصصی امنیت شغلی همراه با امنیت سرمایه‌گذاری و تولید که از صبح امروز با حضور علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، شهیندخت مولاوردی معاون امور زنان رئیس جمهور و تشکل های کارگری و کارفرمایی در مجموعه تلاش برگزار شد، سامانه جامع روابط کار رونمایی شد.
——————-

خبرگزاری مهر: مسابقات بسکتبال کاپ آسیا از فردا سه شنبه با حضور ۱۶ تیم در بیروت لبنان آغاز می‌شود.

تیم ملی بسکتبال ایران برای حضور در این رقابت ها روز گذشته عازم لبنان شد
فادی الخطیب کاپیتان تیم ملی بسکتبال امروز در جمع ملی پوشان بسکتبال  ایران حاضر شد و به آنها خوشامد گفت.

تیم ملی بسکتبال ایران برای حضور در این رقابت ها روز گذشته عازم لبنان شد. این تیم امروز نخستین جلسه تمرینی خود را برگزار کرد.

تیم ملی بسکتبال در روز نخست مسابقات کاپ آسیا قرعه استراحت دارد نخستین دیدار خود را روز چهارشنبه برگزار می‌کند.

خبرگزاری مهر: مسابقات بسکتبال کاپ آسیا از فردا سه شنبه با حضور ۱۶ تیم در بیروت لبنان آغاز می‌شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *